Lauris Daiders aizstās savainoto Stupeli beļģa Adriansena ekipāžā

0 Komentāru
Lauris Daiders aizstās savainoto Stupeli beļģa Adriansena ekipāžā
Foto: LETA

Latvijas blakusvāģu motokrosa braucējs Lauris Daiders aizstās traumu guvušo kolēģi Kasparu Stupeli un šosezon startēs beļģa Bena Adriansena pilotētajā ekipāžā pasaules čempionāta posmos, vēsta Adriansena pārstāvētā komanda.

Jau ziņots, ka trīskārtējais pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Stupelis 20.martā treniņā ar solo motociklu guva smagu ceļgala traumu, piedzīvotajā kritienā saraujot krusteniskās saites un traumējot menisku. Aizvadītajā piektdienā Stupelim tika veikta sekmīga operācija, pēc kuras nāksies atlabt piecus līdz sešus mēnešus.

Stupelis palīdzēja Adriansenam atrast savu aizvietotāju, un izvēle kritusi par labu Laurim Daideram, kuram šī būs atgriešanās pasaules čempionāta apritē. 2013.gada vasarā Daideram dopinga analīzēs tika konstatēta aizliegtā viela klenbuterols, tāpēc sportists, kurš līdz tam brauca kopā ar savu brāli Jāni Daideru, sacensībās vairs nestartēja.

L.Daiders jau aizvadītajā piektdienā pievienojās Adriansenam, un sestdien abi startēja Nīderlandes čempionāta posmā, izcīnot uzvaru. Lai gan kantētājam pēc ilgās pauzes nav klājies viegli, viņš sacensības izturēja godam, tāpēc pieņemts lēmums, ka L.Daiders arī sezonas turpinājumā paliks komandā.

Brāļi Daideri, vairākus gadus startējot pasaules čempionātā, labāko sasniegumu guva 2011.gadā, kad kļuva par pasaules vicečempioniem. Jau ziņots, ka pērn Stupelis kļuva par trīskārtēju pasaules čempionu, braucot duetā ar Nīderlandes pilotu Etjēnu Baksu, taču pērnā gada novembrī tika paziņots, ka šo sezonu viņš aizvadīs kopā ar beļģi Adriansenu.

0 Komentāru