Latvijas rallijkrosa zvaigzne Reinis Nitišs izrāda savu auto un tiekas ar faniem

Pievienot komentāru
Latvijas rallijkrosa zvaigzne Reinis Nitišs izrāda savu auto un tiekas ar faniem
Publicitātes foto

Vakar, 1. augustā t/c “Mols” visiem interesentiem bija iespēja tikties ar Latvijas autosportistu Reini Nitišu, kuras laikā varēja nofotografēties pie sportista auto, kā arī saņemt autogrāfu un EKS RX komandas suvenīru.

Jau šīs nedēļas nogalē Kanādas pilsētā Truārivjērā no 4. līdz 6.augustam notiks “World RX of Canada” sacensības, kurās šosezon jau astoto reizi piedalās arī mūsu autosportists Reinis Nitišs, braucot EKS komandas sastāvā. Sportists sacensībās piedalīsies ar Audi S1 EKS RX automašīnu.

Foto: Latvijas rallijkrosa zvaigzne Reinis Nitišs izrāda savu auto un tiekas ar faniem

2017.gada sezonu Reinis Nitišs aizvada AUDI EKS komandā kā vienības trešais pilots. EKS komanda 2016. gadā izcīnīja čempiontitulu komandu ieskaitē, bet tās līderis Matiass Ekstroms kļuva par pasaules čempionu braucēju ieskaitē. EKS komanda uz starta stājas ar Audi S1 EKS RX quattro mašīnām, kurām zem motora pārsega ir 560 ZS divlitru turbomotors. 750 Nm grieze un visu riteņu piedziņa ideālos laika un saķeres apstākļos 100 km/h atzīmi ļauj sasniegt 2 sekundēs, kas ir ātrāk nekā Formula 1.

Savukārt tirdzniecības centrā “Mols” nedēļas garumā līdz 6.augustam gaidīti visi autosporta fani, lai apskatītu un nofotografētos pie Reiņa Nitiša automašīnas.