Latvijas motokrosistiem kritieni un nesekmīgs starts Nāciju kausa B finālā

0 Komentāru
Latvijas motokrosistiem kritieni un nesekmīgs starts Nāciju kausa B finālā
Foto: facebook.com/MXoN_Latvija ()

Latvijas motokrosa izlase svētdien Itālijā nesekmīgi aizvadīja prestižā Nāciju kausa B finālu, jo Dāvis Ivanovs un Toms Macuks nespēja sasniegt finišu.

Abi Latvijas braucēji piedzīvoja kritienus, Macukam izstājoties pēc veiktiem 11 apļiem, bet Ivanovs sacīksti beidza jau pēc septiņiem apļiem. Macuks tika klasificēts 28.pozīcijā, bet Ivanovs palika trīs vietas zemāk, bet līdz izstāšanās brīdim viņi abi brauca pirmā desmitnieka lejasgalā.

B finālā ātrākais bija vācietis Deniss Ulrihs, bet komandu vērtējumā uzvarēja Īrija, kuras labākie sportisti Martins Barrs un Stjuarts Edmonds ieņēma attiecīgi ceturto un astoto vietu, nopelnot 12 punktus un apsteidzot ilgu laiku līderpozīcijā esošo Portugāli, kam noslēgumā bija par punktu vairāk.

Īrija līdz ar to ieguva iespēju vēlāk svētdien startēt A finālā.

Jau ziņots, ka sestdien kvalifikācijas sacensībās Latvijas motokrosisti guva 20.vietu, paliekot pirmie aiz svītras iekļūšanai A finālā.

Sestdien kvalifikācijā MXGP klasē 15.vietu izcīnīja Dāvis Ivanovs, MX2 klasē Kārlis Sabulis palika 19.pozīcijā, kaut vēl pēdējā aplī bija 16.vietā, tomēr atlikušajā distances daļā pamanījās piedzīvot kritienu, bet Open klasē Toms Macuks pēc diviem kritieniem bija 24. labākais braucējs.

Sabulis guva pleca traumu un svētdien uz starta nevarēja doties.

Līdz ar to, saskaitot kopā divus labākos rezultātus, Latvija ar 34 punktiem palika 20.pozīcijā, tomēr tuvākā konkurente Čehija bija trīs punktu attālumā. Tikmēr uzvaru kvalifikācijā ar trim punktiem izcīnīja Francija.

0 Komentāru