Latvijas izlases motokrosisti tikušie pie īpašiem motocikliem

Komentāri

Jau šajā nedēļās nogalē, 26.un 27.septembrī,  Francijā norisināsies gada nozīmīgākās  motokrosa sacensības – Nāciju čempionāts motokrosā. Latvijas izlasi pārstāvēs Pauls Jonass, Matīss Karro un Dāvis Ivanovs. Sportisti uz sacensību norises vietu dosies piektdienas rītā, taču viņu spēkrati jau šobrīd mēro ceļu uz Franciju, turklāt šogad īpaši piedomāts pie tā – lai izlase trasē dotos ar labākajiem motocikliem.

“Liels paldies jāsaka KTM Factory Racing komandai, kura, neprasot nekādu atlīdzību, ir gatava Latvijas izlases labā nodrošināt Paulu Jonasu ar labāko tehnisko aprīkojumu. Komandai tas nebūtu jādara, jo Pauls ikdienā startē Pasaules čempionāta individuālajās sacensībās, taču, pateicoties Paula Jonasa un Kristera Serģa ievērībai šajā komandā, KTM ir devis mums šādu iespēju. Francijā Jonasa rīcībā būs gan kvalitatīvākie motocikli, gan apkalpojošais personāls,” stāsta Mareks Segliņš, Nāciju izlases vadītājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Dāvis Ivanovs un Matīss Karro viesojas Overtime TV studijā

Segliņš vēl atzina, ka īpaši motocikli būs arī Matīsa Karro īpašumā, sniedzot iespēju uzrādīt maksimāli labu rezultātu. Izlase no Hondas tirgotākiem Igaunijā īrēs īpaši Matīsam Karro pielāgotus motociklus, kuri būs aprīkoti ar visu sportistam un sacensībām nepieciešamo. Sportists divas dienas jau aizvadījis Igaunijā šos motociklus testējot –  darbojoties kopā ar Hondas mehāniķiem, spēkrats uzlabots. Šie motocikli jau šobrīd ir ceļā uz Franciju – Nāciju Kausa norises vietu.

Savukārt trešais braucējs Dāvis Ivanovs, kurš pārstāv MX Moduls komandu, startēs ar savu sezonas motociklu, kas ir gana labā kvalitātē un piemērots nozīmīgajām sacensībām.  Sportistam atliek veiksmīgi nostartēt.

Šogad viens no būtiskākajiem akcentiem likts tieši uz tehniku, kas, braucot līdzās pasaules labākajiem sportistiem, ir ļoti nozīmīgs faktors laba rezultāta sasniegšanā. Atgādinām, ka pērn Nāciju Kauss norisinājās Latvijā – Ķeguma Zelta Zirga trasē, atvedot uz mūsu mājām ne tikai planētas meistarīgākos braucējus, bet arī skaļākos motokrosa fanus. Latvijas izlase 2014.gadā izcīnīja 12.vietu, bet labākais sniegums Latvijas vēsturē ir 11.vieta 1992.gadā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl