Latvijas drifteris Kristaps Blušs izcīna 2.vietu Formula Drift sacensībās Orlando

1 komentārs

Latvijas drifteris Kristaps Blušs sestdien Amerikas Savienotajās Valstīs izcīnīja 2.vietu prestižā Formula Drift seriāla 3.posmā Orlando.

Piektdienas vakarā notika kvalifikācijas braucieni, kuros Kristaps ieguva pietiekami daudz punktu (pirmais kvalifikācijas brauciens 75 un otrais 77 punkti), lai kvalificētos nākamās dienas tandēmu braucieniem. Tandēmu cīņas izvērtās spraigas, viens pēc otra tika pārspēti spēcīgi un panākumiem bagāti drifteri. Cīņā par ieklūšanu finālā Kristaps uzvarēja Krisu Forsbergu, un finālā tikās ar čempionu Fredriku Āsbo.

Pirmo reizi Formula Drift finālā bija kāds no Latvijas braucējiem. Kristaps Blušs ieņēma 2.vietu, iepriecinot visus Latvijas drifta fanus, un liekot arī Amerikas drifta pasaulei kartē sameklēt, kur atrodas Latvija un kas ir Kristaps Blušs! Pēc trim posmiem kopvērtējumā Kristaps šobrīd ieņem 7.vietu, bet priekšā vēl ir pusssezona.