Latvijas drifteris Ivo Cīrulis aizvada lielisku Drift Masters Grand Prix posmu Poznaņā

Sestdien Polijā Drift Masters GP pirmajā posmā 3.vietu izcīnīja Latvijas autosportists Ivo Cīrulis. Uzvaru izcīnīja Džeimss Dīns, bet otrais palika 17 gadus vecais mājnieks Adams Zalevskis.

Sestdien Drift Masters GP pirmajā posmā Poznaņā uz starta stājās arī 3 latviešu braucēji. Diena sākās ar kvalifikācijas braucieniem – 49 braucēji aizvadīja katrs pa diviem kvalifikācijas braucieniem. Pēc kvalifikācijas rezultātiem Ingus Jēkabsons ieņēma 12.vietu, Ivo Cīrulis 21, bet Dāvids Jaunākais 17.vietu. Izliekot tandēmu egli, rezultāti sakrita tā, ka Ivo pirmā cīņa bija jāaizvada pret Ingu, bet Dāvidam pret Juhu Poitalakso no Somijas.

Dāvids TOP 32 sekojošajā braucienā pieļāva mazu kļūdu tādejādi šajā braucienā zaudēja punktos. Otru braucienu kā vadošais Dāvids aizvadīja ļoti labu, diemžēl Juhas pārsvars bija lielāks, un TOP 16 iekļuva Juha, bet Dāvidam sacensības beidzās.

Foto

Ingus un Ivo TOP 32 cīņa bija spraiga – tomēr divi latvieši kopā – un pirmā tandēmu cīņa, gan šajā sezonā, gan tieši TOP 32. Ingus vadošajā braucienā pieļāva mazu kļūdu, dodot punktu pārsvaru Ivo pusē, un šo pārsvaru Ivo noturēja arī savā vadošajā braucienā, tādejādi iekļūstot TOP 16, bet Ingum, diemžēl, šoreiz sacensības beidzās.

Sākoties TOP 16 Poznaņas trasē sākās arī lietus, trase kļuva slidena, Ivo tandēmu cīņa pret Pavelu Trelu, kurš ir labi zināms un spēcīgs Polijas sportists. Ivo sekojošo braucienu nobrauca labi, bet Trela savā sekojošajā braucienā sagriezās, tādejādi Ivo iekļuva TOP 8.

TOP 8 Ivo aizvadīja cīņu pret poļu braucēju Jaceku Papioleku, kurš piektdienas vakarā ieguva tiesības piedalīties Drift Masters sacensībās. Ar stabilu sniegumu Ivo šo tandēmu cīņu uzvarēja.

TOP 4 Ivo pirmais tandēmu brauciens pret Džeimsu Dīnu. Trasē sāk snigt sniegs, tā kļuva vēl slidenāka. Ivo sekojošajā braucienā iztaisnojās, jo iestrēga gāzes pedālis, un automātiski ieguva 0. Vadošajā braucienā trase joprojām ir ļoti slidena. Ivo mazliet izdevās aizbēgt no Dīna, tomēr tas nebija pietiekoši, lai šo cīņu uzvarētu. Ivo turpināja cīņu par 3.vietu, bet Dīns iekļuva finālā.

Cīņā par 3.vietu Ivo pretī stājās viens no spēcīgākajiem un pieredzes bagātākajiem drifteriem no Polijas Bartošs Stolarskis. Trase ir gan slidena un slapja, gan dažās vietās sausa. Sekojošajā braucienā Stolarskis ieguva nelielu punktu pārsvaru, jo Ivo neiebrauca visās noteiktajās zonās. Ivo vadošajā braucienā, Stolarskis pieļāva rupju korekciju, kas automātiski viņam piešķīra 0 par šo braucienu, bet Ivo abu braucienu rezultātu summā izcīnīja 3.vietu Drift Masters sacensībās.

Fināla cīņa notika starp visiem jau zināmo Džeimsu Dīnu un Polijas jauno talantu Adamu  Zalevski, kurš ir tikai 17 gadus vecs. Braucēji abus savus braucienus aizvadīja perfekti, abi nosekoja ideāli, tādejādi ieguva vienādu punktu skaitu, kas nozīmēja pārbraucienu. Pārbraucienā notika pilnīgi tas pats, abi braucēji viens otram nosekoja tik labi, un parādīja stabilu sniegumu, ka arī šoreiz pēc punktiem bija neizšķirts. Pēc Drift Masters GP noteikumiem, dalībnieki nebrauc vairāk kā vienu pārbraucienu, ja pēc pārbrauciena rezultāti ir vienādi, tad uzvaru iegūst braucējs, kurš kvalifikācija ieņēma augstāku vietu, un šoreiz tas bija Džeimss Dīns!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.