Komentāri
Latvijai otrs braucējs pasaules čempionātā rallijkrosā! Baumanis pievienojies Austria komandai
Foto: LETA

Viens no labākajiem Latvijas rallijkrosa braucējiem Jānis Baumanis otrdien oficiāli tika apstiprināts Austria komandas sastāvā, kuras rindās viņš šosezon startēs pasaules čempionātā, aģentūru LETA informēja autosportista pārstāvji.

Austrijā otrdien norisinājās preses konference, kurā Austria vienība oficiāli apstiprināja dalību 2016.gada pasaules rallijkrosa čempionātā, iepazīstinot arī ar tās jaunajiem braucējiem – Baumani un Timuru Timerzjanovu no Krievijas. Baumanis pērn uzvarēja Eiropas čempionātā Super 1600 klasē, kur aizpērn viņš bija trešais, savukārt Tomerzjanovs ir 2012. un 2013.gada Eiropas rallijkrosa čempions Supercar klasē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Latviešu braucējs Itālijā kļūst par Eiropas čempionu!

Baumanis Austria komandas sastāvā aizvadīja pagājušās sezonas pēdējo pasaules čempionāta posmu Argentīnā, sasniedzot tās augstāko rezultātu sezonā – ceturto vietu.

“Pateicos par man doto iespēju pārstāvēt Austria komandu Argentīnā. Bija ļoti patīkami sacensties ar pasaulē labākajiem braucējiem, un esmu gandarīts, ka pārstāvēju komandu finālā. Vienlaikus sacensībās Argentīnā bija iespēja iepazīt tuvāk jauno komandu, cilvēkus un atmosfēru, kā dēļ nebija grūti izvēlēties to kā manu komandu 2016.gadam. Komandas īpašnieks ir veicis ievērojamus ieguldījumus mašīnu attīstībā, savukārt Stohl Racing ir paveikuši tehniskus brīnumus. Papildus piesaistot tādu braucēju kā Timurs Timerzjanovs, uzskatu, ka šī mums būs fantastiska sezona,” paziņojumā citēts Baumanis.

VIDEO: Jānis Baumanis viesojas Overtime TV

 

Austria vienībā, kas savā debijas sezonā pasaules čempionātu noslēdza kopvērtējuma septītajā pozīcijā, šogad ir notikušas ievērojamas pārmaiņas. Lielākās no tām ir saistītas ar dalībnieku sastāvu. Komandas īpašnieks Makss Puhers turpinās piedalīties sacensībās un savu vienību pārstāvēs Eiropas čempionātā, kā arī atsevišķos pasaules čempionāta posmos, savukārt līdzšinējais braucējs Manfrēds Štols, kurš meistarību vairojis arī pasaules rallija čempionātā, turpmāk nodarbosies ar inženierijas risinājumiem.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl