Kvadriciklu braucējs Meņģelis paliek ceturtais EČ posmā Stelpē

Latvijas kvadriciklu braucējs Edgars Meņģelis svētdien Stelpē samierinājās ar ceturto vietu Eiropas čempionāta piektajā posmā.

Čempionāta kopvērtējuma līderis Meņģelis uzvarēja ne tikai sestdienas kvalifikācijā, bet arī pirmajā braucienā. Savukārt otrajā braucienā latvietis izstājās un tika klasificēts 16.pozīcijā.

Posmā uzvarēja Meņģeļa komandas biedrs Adrians Manžū no Francijas, kurš tagad latvieti apsteidz par pieciem punktiem.

Posma kopvērtējumā Meņģelis guva desmito vietu, bet kopvērtējumā viņam tagad ir 186 punkti.

Vēl no Latvijas sportistiem svētdien Kristaps Veinbergs ar 20 punktiem izcīnīja desmito vietu, Ralfs Reinbergs bija pozīciju zemāk, Ričards Zālīte samierinājās ar 18.pozīciju, bet viņam uzreiz sekoja Monta Dišlere Kirilko. Tāpat pie punktiem tika arī 21.vietu guvušais Jānis Saldavs un pozīciju zemāk palikušais Kārlis Bole.

Eiropas čempionāta sezona nākamajā nedēļas nogalē noslēgsies Igaunijā.

Pagājušajā sezonā Meņģelis Eiropas čempiona titulu sev jau bija nodrošinājis pirms noslēdzošā, sestā, posma, izcīnot lielāko panākumu Latvijas kvadriciklu motokrosa vēsturē. Viņš arī palīdzēja Latvijas izlasei izcīnīt otro vietu Eiropas Nāciju kausa sacensībās.