Komentāri
Kurš spēs triumfēt sēru aizēnotajā Ungārijas 30. jubilejas posmā?
Foto: AFP/LETA

Pirmās formulas saimei šī nav viegla nedēļa – otrdien Nicā tika apglabāts Žils Bjanki, kurš mira deviņus mēnešus pēc avārijas pagājušā gada oktobrī Japānas Grand Prix laikā. Gan piloti, gan komandu vadītāji, novērtējot visu, kas F1 drošības labā darīts kopš Airtona Sennas nāves 1994. gadā, aicina turpināt palielināt drošību Pirmajā formulā. Pasaules čempions Luiss Hamiltons atzina, ka Ungārijas Lielās balvas izcīņa būs grūtas sacīkstes.

Netālu no Budapeštas esošajā Hungaroring trasē notiks jubilejas 30. Ungārijas GP. Tomēr neatkarīgi, vai Pirmās formulas sacīkstes notiek ātrajā Monreālas trasē, vai šaurajās Monako ielās, favorīti līdz šim ir bijuši tikai vienas komandas pārstāvji – Mercedes piloti Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs.

Pirms gada Mercedes braucējiem uzvarēt neļāva Hamiltona formulas aizdegšanās kvalifikācijas laikā un brīdis, kad pēc Markusa Eriksona avārijas trasē devās drošības mašīna – pirmie četri piloti nepaguva iebraukt boksos. Zaudējot laiku vienu apli braucot aiz drošības mašīnas, pēc sava boksu apmeklējuma Niko trasē atgriezās tikai ceturtais un vienu no savām trim uzvarām 2014. gadā izcīnīja Daniels Rikjardo.

Ģirts Timrots, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Par spīti bēdīgajai slavai par niecīgajām apdzīšanas iespējām, Ungārija pēdējos gados ir spējusi sarūpēt vairākas patiesi aizraujošas sacīkstes. Rosbergs darīs visu, lai atkal samazinātu komandas biedra pārsvaru kopvērtējumā, toties Hamiltons uzskata, ka Hungaroring trase ir īpaši piemērota viņa agresīvajam braukšanas stilam.”

Ungārijas Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 24. jūlijā

10:55 F1 Ungārijas GP 1. treniņbraucieni

14:55 F1 Ungārijas GP 2. treniņbraucieni

Sestdien, 25. jūlijā

11:55 F1 Ungārijas GP 3.treniņbraucieni

14:55 F1 Ungārijas GP kvalifikācija

Svētdien, 26.jūlijā

14:50 F1 Ungārijas GP

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl