Kurš spēs triumfēt sēru aizēnotajā Ungārijas 30. jubilejas posmā?

Komentāri
Kurš spēs triumfēt sēru aizēnotajā Ungārijas 30. jubilejas posmā?
Foto: AFP/LETA

Pirmās formulas saimei šī nav viegla nedēļa – otrdien Nicā tika apglabāts Žils Bjanki, kurš mira deviņus mēnešus pēc avārijas pagājušā gada oktobrī Japānas Grand Prix laikā. Gan piloti, gan komandu vadītāji, novērtējot visu, kas F1 drošības labā darīts kopš Airtona Sennas nāves 1994. gadā, aicina turpināt palielināt drošību Pirmajā formulā. Pasaules čempions Luiss Hamiltons atzina, ka Ungārijas Lielās balvas izcīņa būs grūtas sacīkstes.

Netālu no Budapeštas esošajā Hungaroring trasē notiks jubilejas 30. Ungārijas GP. Tomēr neatkarīgi, vai Pirmās formulas sacīkstes notiek ātrajā Monreālas trasē, vai šaurajās Monako ielās, favorīti līdz šim ir bijuši tikai vienas komandas pārstāvji – Mercedes piloti Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms gada Mercedes braucējiem uzvarēt neļāva Hamiltona formulas aizdegšanās kvalifikācijas laikā un brīdis, kad pēc Markusa Eriksona avārijas trasē devās drošības mašīna – pirmie četri piloti nepaguva iebraukt boksos. Zaudējot laiku vienu apli braucot aiz drošības mašīnas, pēc sava boksu apmeklējuma Niko trasē atgriezās tikai ceturtais un vienu no savām trim uzvarām 2014. gadā izcīnīja Daniels Rikjardo.

Ģirts Timrots, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Par spīti bēdīgajai slavai par niecīgajām apdzīšanas iespējām, Ungārija pēdējos gados ir spējusi sarūpēt vairākas patiesi aizraujošas sacīkstes. Rosbergs darīs visu, lai atkal samazinātu komandas biedra pārsvaru kopvērtējumā, toties Hamiltons uzskata, ka Hungaroring trase ir īpaši piemērota viņa agresīvajam braukšanas stilam.”

Ungārijas Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 24. jūlijā

10:55 F1 Ungārijas GP 1. treniņbraucieni

14:55 F1 Ungārijas GP 2. treniņbraucieni

Sestdien, 25. jūlijā

11:55 F1 Ungārijas GP 3.treniņbraucieni

14:55 F1 Ungārijas GP kvalifikācija

Svētdien, 26.jūlijā

14:50 F1 Ungārijas GP

Lasi vēl