Komentāri
Komandu kausa atdzimšanas sacensībās motokrosā uzvar MX Moduls vienība
Foto: facebook.com/MxModuls

Aizvadītajā nedēļas nogalē Liepājas Laumas mototrasē norisinājās ilgi gaidītais Komandu kauss motokrosā, kura formāts līdzinājās pasaulē nozīmīgākajām motokrosa sacensībām – Nāciju čempionātam. Liepājā par labāko komandu pieaugušo ieskaitē tika kronēts MX Moduls,  bet jauniešu ieskaitē ātrākā izrādījās igauņu komanda Motoextreme. MX85 klasē Elkšņu ceļojošo kausu izcīnīja Egerts Pihlaks.

Komandu kausa ieskaitē, kurā sportisti startēja MX1, MX2 un MX Open klasēs, labāko rezultātu uzrādīja MX Moduls sportisti – Matīss Karro, Dāvis Ivanovs un Kārlis Sabulis, izcīnot komandai uzvaru. Komandas vadītājs Valdis Seratinskis pirms sacensībām atzina, ka vēlas arī šogad izcīnīt augstāko titulu, jo komanda to ieguvusi arī iepriekšējā reizē, kad šāda veida sacīkstes tika rīkotas – 2011.gadā. Acīmredzot komanda mērķi izpildīja, dienas izskaņā jau atkal turot kausu savās rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otro vietu Komandu kausā izcīnīja MX4 Dobele komanda, bet trešajā vietā ierindojās WD Looren MS Motorsports komanda no Lietuvas, dalot vienādu punktu skaitu ar MX Ādažiem. Kopā Komandu kausā startēja 15 komandas. Jauniešu komandu kausa sacensībās uzvaru izcīnīja komanda Motoextreme I no Igaunijas. Otro, trešo vietu sacensībās dalīja Mārupe un Motosports RT.

Paralēli sacensībām MX85 klases sportisti piedalījās arī Elkšņu ceļojošā kausa izcīņā. Pēc aizvadītajiem braucieniem šo kausu izcīnīja Egerts Pihlaks no Motoextreme I komandas, otro vietu ieņēma Ralfs Edgars Ozoliņš no Motosports RT, bet trešo Kairo Katkosilts no KTM Racing Team Estonia.

Atgādinām, ka šāda veida sacensības Latvijā pēdējo reizi tika rīkotas 2011.gadā un to formāts paredz, ka katru komandu pārstāv trīs sportisti. Pieaugušo ieskaitē šie sportisti startē MX1, MX2 un MX Open klasēs, bet Jauniešu komandu kausā – MX65, MX85 un MX125 klasē.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl