Komentāri
Ķegums un Viļaka svītroti no pasaules čempionāta motokrosā ar blakusvāģiem kalendāra
Foto: LETA

No nākamās sezonas pasaules čempionāta motokrosā ar blakusvāģiem kalendāra svītroti posmi Ķegumā un Viļakā, līdz ar to sacensības Latvijā būs tikai Stelpē, aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) ģenerālsekretārs Kaspars Kuļikovs.

Kā atklāja Kuļikovs, no posma rīkošanas Ķegumā atteikusies biedrība Kristera Serģa motoklubs, kas Zelta zirga trasi pārņēma vien nesen. Zīmīgi, ka pasaules čempionāta blakusvāģiem sacensības šajā trasē risinājušās 20 gadus pēc kārtas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nojaušams, ka Zelta zirga īpašnieki koncentrēsies uz pasaules čempionātu solomotocikliem, kas trasē risināsies vismaz līdz 2017.gadam.

Sākotnēji bija ziņas, ka Latvijā nākamsezon varētu norisināties pat trīs pasaules čempionāta posmi, tomēr iepriekš Viļakas trase nespēja savākt nepieciešamo finansējumu, tāpēc nespēs debitēt kalendārā.

Nu sagaidāms, ka nākamā gada 31.jūlijā norisināsies vien posms Stelpē, kur sacensības risināsies otro gadu pēc kārtas. Uzreiz pēc Latvijas posma 7.augustā motokrosa ekipāžas sacentīsies Kivieli pilsētā Igaunijā.

Nākamās sezonas pasaules čempionāta kalendārā kopumā iekļauti 11 posmi, bet pirmais no tiem notiks 17.aprīlī Nīderlandē, kamēr noslēdzošais – 18.septembrī Vācijā. Zīmīgi, ka Nīderlande un Vācija būs vienīgās valstis, kur notiks pa diviem pasaules čempionāta posmiem.

Šosezon pasaules čempionātā bija 15 posmi, bet par sezonas uzvarētāju tika kronēts Nīderlandes braucējs Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis. Kā jau ziņots, nu jau trīskārtējais pasaules čempions Stupelis nākamsezon brauks ekipāžā ar Beļģijas pilotu Benu Andriasenu, kurš ir 2013. un 2014.gada pasaules čempions.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl