Komentāri
Karro uzvar Latvijas motokrosa čempionāta otrajā posmā
Foto: rtmoto.co.uk

Pēdējo gadu Latvijas labākais motokrosa braucējs Matīss Karro svētdien izcīnīja uzvaru Dobelē notikušajā Latvijas čempionāta otrajā posmā. MX Moduls komandu pārstāvošais Karro abos sacensību braucienos bija līderis no pirmā līdz pēdējam aplim, izcīnot pārliecinošu uzvaru divu braucienu summā.

Karro februāra sākumā treniņā savainoja ceļgala krusteniskās saites. Sākotnēji tika prognozēts, ka viņš trasē atgriezīsies vien vasaras vidū, taču motobraucējs to iespēja jau maija sākumā, kad triumfēja Valmierā notikušajā jaunās sezonas pirmajā Superkausa posmā. Tikmēr otrais bija viņa komandas biedrs Dāvis Ivanovs, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās igaunis Prīts Ratseps.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Prieks atkal startēt Latvijā. Jutos ļoti labi, bija izdevusies diena. Beidzot sāku atgūt savu fizisko formu. Nekas nesāp, bet vēl daudz jātrenējas, jāpielabo tehnika, lai sasniegtu to līmeni, kādu vēlos. Kā redzam rezultātos, viss iet pareizajā virzienā,” MX Moduls komandas pārstāvji citē Karro teikto.

Savukārt MX2 klasē par sacensību uzvarētāju tika kronēts Igaunijas sportists Indreks Magi, kuram sekoja Kārlis Sabulis un Dāvis Līvs. Pirms tam aprīļa beigās Latvijas čempionāta pirmajā posmā MX1 klasē labākais bija Igaunijas sportists Gerts Krestinovs, bet MX2 klasē uzvaru izcīnīja Magi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl