Komentāri
Karro savās atgriešanās sacensībās triumfē Superkausa pirmajā posmā
Foto: LETA

Pēdējo gadu Latvijas labākais motokrosa braucējs Matīss Karro pēc traumas izārstēšanas piektdien izcīnīja uzvaru Valmierā notikušajā jaunās sezonas pirmajā Superkausa posmā.

Karro, piedaloties prestižākajā MX Pro klasē, izcīnīja uzvaru vienā no trim braucieniem, aizvadot sīvu cīņu ar Dāvi Ivanovu. Pēc diviem braucieniem par vienu punktu priekšā bija Ivanovs, taču noslēdzošajā – trešajā – etapā uzvaru izcīnīja tieši Karro, otrajā vietā atstājot savu konkurentu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abiem noslēgumā bija pa 96 punktiem, līdz ar to sacensību kopvērtējuma uzvarētāju noskaidroja pēc pēdējā brauciena rezultātiem. Tā kā tajā triumfēja Karro, tieši viņš kļuva par pirmā Superkausa posma uzvarētāju.

Karro februāra sākumā treniņā savainoja ceļgala krusteniskās saites. Kaut sākotnēji tika prognozēts, ka viņš trasē atgriezīsies vien vasaras vidū, pēc sekmīgas rehabilitācijas sportists drīz vien jau bija noskaņots to paveikt ātrāk. Paredzēts, ka viņš šajā sezonā, pārstāvot klubu MX Moduls, piedalīsies visos motokrosa seriāla Superkauss posmos, kā arī atsevišķos Latvijas motokrosa čempionāta posmos. Tikmēr trešais MX Pro klasē piektdien bija igaunis Prīts Ratseps.

Savukārt kvadru sacensībās labākais bija lietuvietis Domants Vaznis, aiz sevis atstājot Ralfu Reinfeldu un Endiju Bernicu. Jauniešu klasē triumfēja Elgars Jonass, bet junioriem – Ralfs Edgars Ozoliņš. Senioros tikmēr labākais bija Leons Kozlovskis.

Superkausā šosezon plānoti četri posmi. Pēc Valmieras posma 21. jūnijā motokrosa virpulis otro gadu apstāsies Zaķusalā, Rīgā, 16. augustā tiks aizvadīts posms Madonā, bet sezona 13. septembrī noslēgsies ar posmu Brocēnos. Tāpat 12. jūlijā Ķegumā plānots tradicionālais pasaules čempionāta posms.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl