Karro: Man ir svarīgi, ka varu aizstāvēt Latvijas godu!

Pievienot komentāru
Karro: Man ir svarīgi, ka varu aizstāvēt Latvijas godu!
Foto: Raivis Trecaks

Latvijas Motosporta federācija dalībai Pasaules Nāciju motokrosam Francijā apstiprinājusi divus motokrosa kluba MX Moduls pilotus: Dāvi Ivanovu un Matīsu Karro. Paredzēts, ka Ivanovs Nāciju motokrosā, kas notiks 26. un 27. septembrī, startēs MX1 klasē, bet Karro – MX Open klasē.

Dāvis Ivanovs līdz šim piedalījies trijās Nāciju motokrosa sacīkstēs: Francijā, Vācijā, Beļģijā. Ivanovs ir 2011. gada Latvijas motokrosa vicečempions MX1 klasē, 2013. gada Latvijas čempions MX1 klasē un motokrosa seriāla ”Superkauss” vicečempions PRO klasē, 2014. gada Latvijas vicečempions MX1 klasē, motokrosa seriāla ”Superkauss” čempions PRO klasē.

Dāvis Ivanovs: ”Liels prieks, ka varu startēt izlasē kopā ar tādiem sportistiem kā Pauls Jonass, kurš šobrīd ir pasaules čempionāta MX2 klases līderis, kā arī ar manu komandas biedru un ilggadēju Pasaules čempionāta dalībnieku. Tas ir liels gods, ka varu ar šiem puišiem startēt Nācijās. Par sevi domājot, uzskatu, ka esmu labā formā un pelnījis braukt uz Franciju. Jāmēģina nostartēt pēc iespējas labāk, lai ir, ko atcerēties un par ko lepoties!”

Matīss Karro līdz šim piedalījies piecās Nāciju motokrosa sacensībās: Latvijā, ASV, Itālijā, Anglijā, Vācijā, un visās reizēs izlase tikusi A finālā. Karro ir deviņkārtējais Latvijas čempions motosportā,  2008. gada junioru čempions, 2014. gada Anglijas čempions.

Matīss Karro: ”Priecājos, ka esmu uzņemts Latvijas Nāciju izlases sastāvā. Man ir svarīgi, ka varu aizstāvēt Latvijas godu un būt starp tiem trim labākajiem izlasē. Iepriekšējos gados mums bija cīņas ar komandu vadību, bet šogad beidzot tā ir jauna. Izskatās, ka visa komanda būs stipra, un mēs kopā ejam uz labu rezultātu. Liels paldies komandas vadībai, kas sagādās visu, lai varu parādīt konkurētspējīgu rezultātu.”