Jonass pirmajā braucienā Ķegumā piedzīvo kritienus, uzvaru izcīna pasaules čempions Hērlingss

JUAN PABLO AZEVEDO

Pauls Jonass pasaules motokrosa čempionāta Latvijas ”Grand Prix” pirmajā braucienā piedzīvoja vairākus kritienus un finišēja 17.vietā. Uzvaru Ķeguma trasē izcīnīja pasaules čempions Džefrijs Hērlingss.

Jonass pirmajā līkumā pēc starta piedzīvoja kritienu un sacensības uzsāka no trešā desmita, pakāpeniski paceļoties un finišējot 17.vietā.

Sacensību pirmajā aplī vadībā izvirzījās itālis Antonio Karioli, kuru ceturtajā aplī apdzina šveicietis Arno Tonuss. Vēlāk Kairoli piekāpās arī nīderlandietim Džefrijam Herlingsam, kurš kāpināja tempu un pāris apļus pirms finiša apdzina arī Tonusu. Uzvaru svinēja Herlingss, otrais bija Tonuss, trešo vietu ieņēma Kairoli, bet kopvērtējuma līderis Tims Gajsers no Slovēnijas bija sestais.

Otrais brauciens tiks uzsākts plkst.17.10. Sacensības tiešraidē translē “TVPlay Premium”.