Jonass pamatīgā lietū izcīna otro vietu Krievijas posma pirmajā braucienā

0 Komentāru
Jonass pamatīgā lietū izcīna otro vietu Krievijas posma pirmajā braucienā
Foto: mxgp.com

Talantīgais latviešu motokrosa braucējs Pauls Jonass no “Red Bull KTM Factory Racing” komandas svētdien ļoti lietainos un dubļainos apstākļos izcīnīja otro vietu pasaules čempionāta desmitā posma, kas notiek Krievijā, pirmajā braucienā MX2 klasē.

Jonass, kurš ir MX2 klases šīs sezonas kopvērtējuma līderis, taču sestdien kvalifikācijā ierindojās vien 17.vietā, jau pirmajos līkumos ielauzās starp vadošajiem braucējiem. Pēc pāris apļiem viņš, apdzenot savu komandas biedru Horhi Prado Garsiju no Spānijas iekārtojās otrajā vietā, tomēr veiksmīgi braucošo līderi Tomasu Kjēru Olsenu viņam panākt tā arī neizdevās.

Pirmajā braucienā lija, tāpēc trase bija ļoti dubļaina un slapja, vairākiem dalībniekiem piedzīvojot kritienus un ķibeles. Līdz ar to pirmajā braucienā uzvarēja Olsens, kuram pēc divām sekundēm sekoja Jonass. Tikmēr trešais bija francūzis Benuā Paturels. Krievijā pasaules čempionāta etaps risinās pirmoreiz kopš 2012.gada.

Pasaules čempionātā kopvērtējumā MX2 klasē pēc deviņiem posmiem un viena brauciena Krievijas posmā Jonasam ir 394 punkti, ar 344 punktiem seko šveicietis Žeremijs Sīvers, kurš pirmajā braucienā bija septītais, bet trešais ar 316 punktiem ir Olsens. Jonass šosezon triumfējis jau četros posmos. Bet šajā sezonā pasaules čempionātā paredzēti 19 posmi.

0 Komentāru