Komentāri
Jonass otrais pasaules čempionāta piektā posma kvalifikācijas sacensībās
Foto: R.ARCHER ()

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien Meksikā izcīnīja otro vietu MX2 klasē pasaules čempionāta sezonas piektā posma kvalifikācijas sacensībās, bet vēl viens latvietis Roberts Justs ieņēma 12.pozīciju.

Leonas trasē Jonass kvalifikācijā zaudēja tikai savam Red Bull KTM Factory Racing komandas biedram Džefrijam Herlingam no Nīderlandes. Latvijas motokrosists kvalifikācijas sākumā bija līderis, taču Herlings vēlāk viņu apsteidza, finišā esot priekšā par 10,9 sekundēm. Tikmēr Justs, kurš arī brauc ar KTM motociklu un pārstāv HSF Logistics komandu, 20 dalībnieku konkurencē ieņēma 12.vietu, no līdera atpaliekot par minūti un 19,9 sekundēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Pauls Jonass trasē

 FOTO: MX GP Kataras posms. MX2

Pērn septembrī tieši Leonas trasē Jonass izcīnīja karjerā pirmo uzvaru MX2 klases sacensību braucienā, bet pie uzvaras posmā viņš tad netika, jo otrajā braucienā krita. Kā vēstīts, tad pirms nedēļas iepriekšējā posmā Argentīnā Jonass pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu, pēc kura viņa zodam tika uzliktas vairākas šuves. Viņš gan spēja iziet uz starta otrajā braucienā, kurā bija ceturtais, bet posma kopvērtējumā ieņēma 11.vietu. Tikmēr Justs iepriekšējā posmā ieņēma 13.vietu.

Jonass un Justs ir vienīgie Latvijas pārstāvji Meksikas posmā. Leonas Grand Prix izcīņas sacensību braucieni notiks svētdien, savukārt nākamais posms 1.maijā notiks Latvijā – Ķeguma trasē.

Pēc četriem pasaules čempionāta posmiem līderis ar maksimāli iespējamajiem 200 punktiem ir Herlingss, bet otro vietu ar 152 punktiem ieņem šveicietis Džeremijs Sīvers. Savukārt attiecīgi 131 un 130 punktus savākuši krievs Aleksandrs Tonkovs un pērnā gada pasaules vicečempions Jonass. Tikmēr Justs, kurš izlaida šīs sezonas pirmo posmu, ar 55 punktiem ir 13.pozīcijā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl