Jonass neveiksmīgi krīt, parāda raksturu un no 17. vietas pakāpjas līdz sestajai

MXGP

Aizvadītās nedēļas nogalē Francijā norisinājās pasaules motokrosa čempionāts. MX2 klasē piekto vietu divu braucienu summā izcīnīja Pauls Jonass no “Red Bull KTM Factory Racing” komandas, turklāt – otrajā braucienā mūsu sportists pēc kritiena spēja pakāpties no 17.vietas līdz sestajai.

Par posma uzvarētāju kļuva Jonasa komandas biedrs spānis Horhe Prado, kurš pirmajā braucienā bija trešais, bet otrajā – pirmais.

Jonass pirmajā braucienā ieņēma ceturto vietu un cerīgi uzsāka otro braucienu, esot vadībā. Tomēr latvietis kādā brīdī neveiksmīgi krita, atkāpjoties līdz 17. vietai. Turpinājumā gan mūsu sportists parādīja raksturu un tika līdz sestajai vietai, kas divu braucienu summā deva piekto vietu un joprojām vadību čempionāta kopvērtējumā.

Piedāvājam atskatīties uz Francijas posma labākajiem momentiem.