Jonass Lielbritānijas GP otrajā braucienā krīt, sasit plecu un izstājas

JUAN PABLO ACEVEDO

Pauls Jonass aizvadīja neveiksmīgu MXGP pirmo posmu Lielbritānijā, pirmajā braucienā finišējot 12. vietā, un otrajā braucienā krītot, sasitot plecu un izstājoties. Uzvaru izcīnīja Džefrijs Herlingss.

Herlingss pirmajā braucienā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, otrajā finišēja otrajā vietā, kas summā deva pirmo vietu. Pasaules čempions Tims Gajsers pēc 8.vietas pirmajā braucienā, uzvarēja otrajā un kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena. Divu braucienu summā trešais bija Antonio Kairoli.

Otrā brauciena vidū Jonass piedzīvoja kritienu, saliecot motocikla stūri un sasitot plecu. Pauls vēl aizbrauca līdz boksiem, mehāniķi mēģināja stūri salabot, tomēr nācās izstāties.

Kā noskaidrojās pēc otrā brauciena finiša, Jonasa plecs nav nopietni savainots, un Pauls būs gatavs sezonas otrajam posmam jau nākamās nedēļas nogalē Nīderlandē.

Ar pirmajā braucienā izcīnītajiem 9 punktiem Jonass kopvērtējumā ieņem 18.vietu. “Husqvarna” komandas biedrs lietuvietis Armīns Jasikonis braucienos finišēja 15. un 14.vietā, un ar 13 punktiem kopvērtējumā ir 12.vietā.