Jonass izlido cauri reklāmas plakātam un finišē otrā desmita beigās

JUAN PABLO ACEVEDO

Pauls Jonass pēc lieliskas MXGP Āzijas Lielās Balvas izcīņas pirmā brauciena pirmās puses atradās 2.vietā, kad kļūdījās, izlidoja cauri reklāmas plakātam un finišēja 17.vietā.

Pēc starta Jonass brauca otrajā vietā aiz pasaules čempionāta līderaTima Gajsera. Cīņā par 3.vietu kritienu piedzīvoja Romēns Febrē. Diemžēl brauciena vidū kādā no bedrēm tika izsists arī Jonasa motocikls un Latvijas motokrosists izlidoja cauri raklāmas plakātam. Pauls vēlāk atgriezās trasē un finišēja 17.vietā.

Mehāniķi vairākas minūtes laboja Jonasa motociklu un, iespējams, Pauls neatgriezās trasē pareizā vietā – vēlāk 1.brauciena protokolā Jonasa vārds starpm finišējušajiem braucējiem vairāk nebija.

Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Gajsers, aiz kura finišēja Arno Tonuss un Džeremijs Sīvers.