Jonass Imolas pirmajā braucienā finišē sestais, Gajsers nodrošina čempiona titulu

1 komentārs
Jonass Imolas pirmajā braucienā finišē sestais, Gajsers nodrošina čempiona titulu
JUAN PABLO ACEVEDO

Pauls Jonass MXGP Itālijas Lielās Balvas izcīņas pirmajā braucienā vienubrīd brauca pirmajā trijniekā, tomēr pēc kļūdas braucienu pabeidza sestais. Finišējot piektajā vietā pasaules čempiona titulu nodrošināja slovēnis Tims Gajsers.

Uzvaru pirmajā braucienā svinēja nīderlandietis Glens Koldenhofs, aiz sevis atstājot šveicieti Džeremiju Sīveru un francūzi Gotjē Polinu. Ceturtais finišēja šveicietis Arno Tonuss, un piektais Tims Gajsers, ar ko pietika, lai slovēnis nodrošinātu savu otro MXGP pasaules čempiona titulu.

Jonass startā tika līdz ceturtajai vietai, un vairākus apļus brauca arī ceturtajā pozīcijā. Tomēr pēc kļūdas Pauls atkrita līdz asotajai vietai. Pēc francūža Romēna Fevrē kūleņa Latvijas motosportists vienu pozīciju atguva. Pēdējos apļos Jonass apdzina arī savu komandas biedru Armīnu Jasikoni, finišējot sestajā vietā.

Čempionāta kopvērtējumā pēc Itālijas GP brauciena Gajseram ir 642 punkti. Par 181 punktu mazāk ir otrās vietas īpašniekam Sīveram, līdz ar to trīsarpus posmus līdz sezonas beigām slovēņu sportists tika kronēts par pasaules čempionu. Jonass ar 336 punktiem kopvērtējumā ieņem 10.vietu.

1 komentārs