Komentāri
Jonass ar stabilu sniegumu izcīna trešo vietu PČ Zviedrijas posmā
Foto: MXGP.COM

Latvijas šī brīža labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass no “Red Bull KTM Factory Racing” komandas svētdien izcīnīja trešo vietu Zviedrijā notikušajā pasaules čempionāta 16.posmā MX2 klasē.

Divu braucienu summā par šī posma uzvarētāju kļuva Jonasa sīvākais konkurents kopvērtējumā Žeremijs Sīvers no Šveices, kamēr otrais bija latvieša komandas biedrs Horhe Prado Garsija no Spānijas. Jonass trešais bija abos braucienos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajā braucienā startā ātrākais bija Garsija, kamēr latvietis tobrīd cīnījās par sesto septīto vietu. Latvietim pakāpeniski izdevās uzlabot savu pozīciju, bet brauciena vidū viņš iekārtojās ceturtajā vietā aiz Sīvera.

Pēc tobrīd otrajā vietā esošā beļģa Žiljēna Lībera kļūdas Jonass pacēlās uz trešo pozīciju, bet kopumā slapjos laikapstākļos kļūdas pieļāva vairāki braucēji. Noslēgumā latvietis saglabāja trešo vietu, finišējot aiz Garsijas un Sīvera.

Otrā brauciena starts bija līdzīgs pirmajam, jo atkal ātrākais bija Garsija, kamēr Jonass pirmajos līkumos atradās piektajā pozīcijā. Tiesa, startā ātrais Garsija diezgan strauji zaudēja iegūtās pozīcijas, bet vienā no apļiem viņu apdzina arī latvietis, tādējādi pakāpdamies uz ceturto vietu. 14.aplī kļūdu pieļāva otrajā vietā esošais austrālietis Hanters Lorenss, kas vairākiem sportistiem, tostarp Jonasam, ļāva viņu apdzīt.

Līdz ar to Jonass bija pakāpies uz trešo vietu, bet uzvaru otrajā braucienā ar fotofiniša palīdzību izcīnīja amerikānis Tomass Kovingtons, kamēr otrais bija Sīvers.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc 17 posmiem Jonasam ir 669 punkti, bet ar 624 punktiem seko Sīvers, kamēr trešais ar 504 punktiem ir francūzis Benuā Paturels, kurš šajā posmā bija septītais.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl