Jonasam stabils sniegums un trešā vieta PČ posmā Spānijā

Komentāri
Jonasam stabils sniegums un trešā vieta PČ posmā Spānijā
Foto: mxgp.com

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien izcīnīja trešo vietu Spānijā notiekošā pasaules čempionāta devītā posma sacensībās MX2 klasē.

Sestdien Red Bull KTM Factory Racing komandu pārstāvošais Jonass kvalifikācijā izcīnīja otro vietu, taču pirmā brauciena laikā latvietis atkrita par dažām pozīcijām. Tiesa, distances beigu daļā viņš no piektās vietas spēja pacelties uz trešo pozīciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr par brauciena uzvarētāju pārliecinoši kļuva Jonasa komandas biedrs Džefrijs Herlingss no Nīderlandes, no kura latvietis atpalika par nedaudz vairāk kā 23 sekundēm. Savukārt otrais bija Francijas motokrosists Dilans Ferandiss, kurš sestdien bija labākais kvalifikācijā.

FOTO: Paula Jonasa 2015. gada sezona pasaules čempionātā MX2 klasē

Otrs Latvijas pārstāvis šajā posmā Roberts Justs no HSF Logistics komandas svētdien pirmajā braucienā bija 14.vietā. Savukārt otrajā braucienā Jonass atkal bija trešais šādu vietu izcīnot arī posma kopvērtējumā, kamēr pie vēl viena panākuma tika Herlingss, no kura latvietis atpalika nepilnas 20 sekundes. Tikmēr otrajā vietā šajā braucienā bija francūzis Benuā Paturels. Tikmēr Justs otrajā braucienā bija 11.pozīcijā, bet posma kopvērtējumā viņam arī 11.vieta.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pārliecinošs līderis ar 447 punktiem ir Herlingss, kamēr jau par 122 punktiem atpaliek šveicietis Žeremijs Sīvers, kurš svētdien bija septītais. Savukārt trešo vietu ieņem Jonass, kurš ticis pie 300 punktiem. Tikmēr Justs sezonas laikā iekrājis 126 punktus un atrodams 13.pozīcijā.

Lasi vēl