Jonasam labs otrais brauciens Lielbritānijas ”Grand Prix” un vieta uzreiz aiz pirmā desmitniekā

1 komentārs
JUAN PABLO ACEVEDO

Pauls Jonass pasaules motokrosa čempionāta otrajā posmā Lielbritānijas ”Grand Prix” aizvadīja lielisku otro braucienu, finišējot vienpadsmitajā vietā.

Pauls ieņēma 11.vietu arī divu braucienu summā, un arī kopvērtējumā pēc pirmajiem diviem posmiem Pauliem ir 11.vieta. Otrs Latvijas braucējs Matīss Karro pirmajā braucienā ieņēma 28.vietu, bet otrajā izstājās.

Liebritānijas ”Grand Prix” izcīnīja itālis Antonio Kairoli, kurš uzvarēja pirmajā braucienā un finišēja otrajā vietā otrajā. Otro vietu divu braucienu summā tikmēr ieguva slovēnis Tims Gajsers, Viņš piedzīvoja kritienu pirmajā braucienā, kurā finišēja trešais, un bija ātrākais otrajā. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa francūzis Gotjē Polēns, kuram braucienos otrā un trešā vieta.