Jonasam fantastiskā cīņā otrā vieta otrajā braucienā Āzijas GP

JUAN PABLO ACEVEDO

Pauls Jonass Indonēzijā MXGP Āzijas Lielās Balvas izcīņā aizvadīja lielisku otro braucienu, finišējot otrajā vietā un piekāpjoties vienīgi pasaules čempionāta līderim Timam Gajseram.

Pirmā brauciena vidū kādā no bedrēm tika izsists arī Jonasa motocikls un Latvijas motokrosists izlidoja cauri raklāmas plakātam. Mehāniķi vairākas minūtes laboja Jonasa motociklu. Pauls vēlāk atgriezās trasē un finišēja 17.vietā. Atgriešanās trasē tomēr nenotika atbilstoši noteikumiem un Jonass tika diskvalificēts.

Pārliecinošu uzvaru pirmajā braucienā izcīnīja Gajsers, aiz kura finišēja Arno Tonuss un Džeremijs Sīvers.

Otrajā braucienā Jonass pēc starta bija ceturtais. Vēlāk Paulam izdevās apdzīt Sīveru un Tonusu, un skaistā cīņā arī nosargāt otro vietu līdz pat finišam. Arī otrajā braucienā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Gajsers.

MXGP klasē pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 538 punktiem ir Gajsers, otrais ar 365 punktiem ir Sīvers, un trešai ar 358 punktiem ir Antonio Kairoli, kurš atgūstas pēc pleca operācijas. Jonass ar 268 punktiem ieņem devīto vietu.