Jonasam augstā otrā pozīcija Ķeguma PČ posma kvalifikācijā

Komentāri
Jonasam augstā otrā pozīcija Ķeguma PČ posma kvalifikācijā
Foto: LETA

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass sestdien izcīnīja otro vietu Ķeguma mototrasē Zelta zirgs notiekošā pasaules čempionāta sestā posma kvalifikācijā MX2 klasē.

Par kvalifikācijas uzvarētāju sestdien kļuva Jonasa komandas biedrs Red Bull KTM Factory Racing komandā Džefrijs Herlingss no Nīderlandes, bet Jonass viņam piekāpās par 18,347 sekundēm. Tikmēr trešo pozīciju ieņēma šveicietis Džeremijs Sīvers.

Vēl viens Latvijas sportists šajā klasē Roberts Justs no HSF Logistics komandas kvalifikācijā izcīnīja 12.vietu. Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 250 punktiem ir Herlingss, kurš uzvarējis visos desmit braucienos. Otrais ar 192 punktiem ir Sīvers, bet trešais ar 166 punktiem ir Jonass, kurš par trim punktiem apsteidz krievu Aleksandru Tonkovu. Tikmēr Justs ar 65 punktiem atrodams 14.pozīcijā.

Sestdien notika arī Eiropas čempionāta (EMX) sacensības, kur tika aizvadīti pirmie braucieni. 300 kubikcentimetru klasē Andris Štendenbergs ieņēma 16.vietu, kamēr 125 kubikcentimetros Rainers Žuks, Toms Babris un Sandis Armīns Frienbergs pamatsacensībās neiekļuva. Vēlāk tiks aizvadīts pirmais brauciens arī 250 kubikcentimetros. Otrie braucieni norisināsies svētdien. Plkst.17.30 kvalifikācija sāksies arī prestižākās MXGP klases braucējiem.

Lasi vēl