Komentāri
Jaunais Latvijas rallija talants Sirmacis dalītā līderpozīcijā pēc junioru ERČ posma pirmās dienas
Foto: Sports Racing Technologies

Latvijas jaunais autobraucējs Ralfs Sirmacis atrodas dalītā līderpozīcijā pēc Eiropas rallija čempionāta junioru ieskaites trešā posma pirmās dienas sacensībām, kas risinās Portugālei piederošajās Azoru salās.

Kaut nevienā no pirmajiem trim ātrumposmiem Sirmacis ar stūrmani Artūru Šiminu (Peugeot 208 R2) ceturtdien neuzvarēja, viņi nepārtraukti atradās junioru ieskaites augšgalā un dienas noslēgumā latviešiem bija identisks laiks ar jauno britu sportistu Krisu Ingramu (Peugeot 208 R2). Tomēr cīņa ir sīva un pirmie četri braucēji ietilpst astoņās sekundēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr otra Latvijas ekipāža šajās sacensībās ar pilotu Emīlu Blūmu un stūrmani Reini Vilsonu (Ford Fiesta R2) pēc pirmās dienas no Sirmača atpaliek par 23,5 sekundēm, kas junioru ieskaitē dod devīto vietu. Savukārt ar Latvijas licenci startējošais krievu sportists Vasilijs Grjazins (Peugeot 208 R2) trešajā dopā pamanījās zaudēt aptuveni 15 minūtes, atkrītot uz pašām kopvērtējuma beigām.

Kopējā ieskaitē līderis pēc trim dopiem ir īrs Kregs Brīns (Peugeot 208 T16), kurš par 1,4 sekundēm apsteidz Kajetanu Kajetanoviču no Polijas (Ford Fiesta R5). Tikmēr Sirmacis no Brīna atpaliek par minūti un 28,7 sekundēm, kas kopējā ieskaitē dod 19. vietu, bet Blūms zaudē minūti un 52,2 sekundes, kas ļauj atrasties 29. pozīcijā.

Pirms tam ceturtdien Sirmača ekipāža bija labākā kvalifikācijas ātrumposmā, kaut to veica ar sašķaidītu priekšējo vējstiklu. Sirmacis un Grjazins pārstāv Sports Racing Technologies (SRT) komandu, bet Blūms ir no LMT Autosporta akadēmijas. Kopumā šajā rallijā tiks veikti 17 dopi, sacensībām noslēdzoties sestdien.

Pēc diviem posmiem Sirmacis junioru ieskaites kopvērtējumā ar 32 punktiem ieņem ceturto vietu, savukārt Grjazins ar izcīnītajiem 14 punktiem ierindojas devītajā vietā. Līderis pēc ar 78 punktiem ir zviedrs Emīls Berkvists (Opel Adam R2).

Kopumā junioru rallija čempionāta kalendārā iekļauti seši ralliji, trijos no tiem ātrumsacensības notiks pa asfalta seguma ceļiem. Nākamais Eiropas rallija čempionāta posms norisināsies no 4. līdz 6.jūnijam Portugālē. Junioru ieskaites uzvarētājs saņems apmaksātu dalību vairākos 2016.gada Eiropas rallija čempionāta posmos ar R5 klases automašīnu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl