Komentāri

Sestdien Grīziņkalnā norisināsies Ghetto Streetbike Freestyle sacensības, kurās piedalīsies labākie ielu motobraucēji no piecām dažādām valstīm. Šim pasākumam iecerēts grandiozs šovs, turklāt ieeja skatītājiem būs bez maksas! Jānis Rozītis, kurš tiek uzskatīts par ļoti talantīgu “freestyle” braucēju, LNT 900 Sekundēm demonstrēja ļoti iespaidīgus trikus.

Viens no sacensību organizatoriem Raimonds Elbakjans sacīja, ka, viņaprāt, šīs būs sezonas interesantākās sacensības. Tās pulcēs labākos moto “freestyle” braucējus no piecām dažādām valstīm, kā arī labākos Latvijas braucējus. Sestdien Ghetto Streetbike Freestyle sacensības piedalīsies meistarīgais pašmāju braucējs Jānis Rozītis.

Jānis Rozītis ar smaidu sejā atzina, ka pirms 11 gadiem šajā sporta veidā savus soļus sācis, lai “pazīmētos vecenēm”. Tomēr laika gaitā šī nodarbe kļuvusi par nopietnu aizraušanos. “Es nekad padomu neliedzu, un būtu tikai priecīgs, ja Latvijā būtu vairāk braucēju,” sacīja motobraucējs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl