Jānis Baumanis un Vasīlijs Grjazins gatavojas nedēļas nogalē gaidāmajam Barselonas RX posmam

0 Komentāru
Jānis Baumanis un Vasīlijs Grjazins gatavojas nedēļas nogalē gaidāmajam Barselonas RX posmam
INSTAGRAM

Rallijkrosa piloti gatavojas nedēļas nogalē gaidāmajām sacensībām Spānijā, kas būs “World RX” jaunās sezonas otrais posms.

Nedēļas nogalē pirmās sezonas sacensības uzsāks arī piloti Eiropas Super 1600 čempionātā un RX2 seriālā.

Barselonā notiekošajā “World RX” posmā nepiedalīsies Reinis Nitišs, taču Latviju posmā pārstāvēs Jānis Baumanis, kurš izies uz starta “Team STARD” komandas sastāvā. Baumaņa komandu un dalībnieku sastāvu šajās sacensībās papildinās soms Jani Pāsonens.

Tāpat dalībnieku vidū redzēsim arī ungāru Tamašu Karai, kurš jau iepriekšējos gados piedalījies sacensībās. Ar nepacietību tiek gaidīts arī Kristofera Hoja iznāciens rallijkrosa trasē, jo publikai šī personība pazīstama kā seškārtējais olimpiskais čempions treka riteņbraukšanā. Neraugoties uz šo interesanto pavērsienu, Hojs ar autosportu nav svešs, jo viņš ir bijis dalībnieks leģendārajās Lemānas 24 stundu izturības sacīkstēs.

Jau iepriekš tika ziņots, ka 43 gadus vecais sportists Barselonas RX posmā brauks ar ”Xite Racing” komandas sagatavotu ”Ford Fiesta” automašīnu.

Nedēļas nogalē sacensību par titulu uzsāks arī Super 1600 klases piloti, taču šoreiz Latviju šajā ieskaitē neviens nepārstāvēs. Līdz šim labus rezultātus šajā ieskaitē uzrādīja Jāņa Baumaņa brālis Artis Baumanis, kurš šajā sezonā nolēmis ņemt pauzi no autosporta.

RX2 klasē Latviju pārstāvēs Vasīlijs Grjazins.

Šobrīd pasaules rallijkrosa čempionāta “World RX” ieskaitē kopvērtējuma trešajā vietā pēc sezonas pirmā posma Abū Dabī ierindojas Jānis Baumanis, kamēr Reinis Nitišs ir 13.vietā.

 

View this post on Instagram

 

Ready for take off to Barcelona! It’s time for 3 races in 5 weeks time! #againaspassanger #airbaltic #worldrx #rallycross #stard

A post shared by Janis Baumanis (@janisbaumanis) on

・・・Only 2days left! ✌🏻Everything you need to know ahead of #CatalunyaRX!We will be bringing you LIVE coverage of @…

Posted by STARD on Thursday, April 25, 2019

0 Komentāru