Komentāri
Hulkenbergs Singapūras “Grand Prix” laikā, visticamāk, sasniegs nepatīkamu rekordu
LETA/EPA

F1 komandas “Renault” braucējs Niko Hulkenbergs nonācis tuvumā kādam ļoti nepatīkamam rekordam. Nākamnedēļ, Singapūras “Grand Prix” laikā, braucējs, nenokļūstot uz goda pjedestāla, iegūs rekordu kā pilots ar visvairāk aizvadītajām sacīkstēm bez nonākšanas pirmajā trīniekā F1 vēsturē. 

Vairāku titulu ieguvējs junioru kategorijās 2010.gadā nonāca “Williams” komandā, un daudzi viņu dēvēja kā potenciālu pasaules čempionu. 128 sacīkstes vēlāk vācietis joprojām nav ticis līdz kādai no pirmajām trim vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labākais rezultāts Hulkenbergam ir 4.vieta, kura divreiz(2012.gadā un 2016.gadā) iegūta Beļģijā un 2013.gadā Korejā.

Šobrīd Hulkenbergs ir atkārtojis Adriana Sutila rekordu, tomēr tendences vēsta, ka tas tiks pārspēts.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl