Komentāri
Hulkenbergs Singapūras “Grand Prix” laikā, visticamāk, sasniegs nepatīkamu rekordu
LETA/EPA

F1 komandas “Renault” braucējs Niko Hulkenbergs nonācis tuvumā kādam ļoti nepatīkamam rekordam. Nākamnedēļ, Singapūras “Grand Prix” laikā, braucējs, nenokļūstot uz goda pjedestāla, iegūs rekordu kā pilots ar visvairāk aizvadītajām sacīkstēm bez nonākšanas pirmajā trīniekā F1 vēsturē. 

Vairāku titulu ieguvējs junioru kategorijās 2010.gadā nonāca “Williams” komandā, un daudzi viņu dēvēja kā potenciālu pasaules čempionu. 128 sacīkstes vēlāk vācietis joprojām nav ticis līdz kādai no pirmajām trim vietām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labākais rezultāts Hulkenbergam ir 4.vieta, kura divreiz(2012.gadā un 2016.gadā) iegūta Beļģijā un 2013.gadā Korejā.

Šobrīd Hulkenbergs ir atkārtojis Adriana Sutila rekordu, tomēr tendences vēsta, ka tas tiks pārspēts.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl