Komentāri
Henkoks sestdien Melburnā brauks pēc ceturtā pasaules spīdveja čempiona titula
Foto: EPA/LETA

Pirms spīdveja Grand Prix seriāla pēdējā posma Melburnā, pasaules čempions jau ir gandrīz zināms – amerikānis Gregs Henkoks tuvāko sekotāju austrālieti Džeisonu Doilu apsteidz par 11 punktiem un austrālietis savainojuma dēļ Melburnā nestartēs.

Tā ka patiesībā tuvākais sekotājs – pašreizējais titula īpašnieks brits Tais Vofindens – atpaliek no līdera par 19 punktiem. Viens GP posmā maksimāli var iegūt 21 punktu… Ļoti žēl, ka Doils iepriekšējā posmā jau pašā sākumā piedzīvoja smagu kritienu, jo tobrīd tieši viņš bija līderis kopvērtējumā.

Anatolijs Kreipāns, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Lielākā intriga Melburnā būs cīņā par otro un trešo vietu, kā arī par palikšanu astoņniekā, kas garantēs vietu 2017. gada GP seriālā. Vofindens, visticamāk, apsteigs Doilu (jāiegūst 9 punkti), bet tikai par 2 punktiem no brita atpaliek jaunākais GP seriāla dalībnieks, 20 gadus vecais polis Bartošs Zmaržliks, tikai par 6 punktiem atpaliek austrālietis Kriss Holders. Astotais pašreiz ir zviedrs Fredriks Lindgrens, taču viņš vietu nākamā gada GP seriālā jau garantējis, jo bija trešais pretendentu finālā. Lindgrenam ar 79 punktiem seko uzreiz trīs konkurenti – dānis Nīlss Kristians Iversens, slovēnis Matejs žagars un Antonio Lindbeks no Zviedrijas.”

Pasaules čempionāts spīdvejā kanālā VSB:

Sestdien, 22.oktobrī

11:00 PČ spīdvejā. Austrālijas Grand Prix.

Lasi vēl