Haralds Šlēgelmilhs Playground festivālā par kartingu sacensībām un tās īpatnībām

Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē noritēja festivāls Playground, kas pulcēja vairākus Latvijā pazīstamus sportistus, tostarp pazīstamo autobraucēju Haraldu Šlēgelmilhu. Sportists pastāstīja par ļoti interesantām sacensībām – astoņu stundu kartinga braucienu. Tajās dalībniekiem trasē jāveic 400 apļi.

Šīs ļoti ilgās un garās sacensības noritēja paralēli Playground festivālam. Autosportists dalījās sacensību norisē, kā arī detalizēti pastāstīja par visām niansēm. Interesanti, ka šīs sacensības komentēja Viasat Sport Baltic komentētājs Guntars Jonāts, kurš ikdienā ir basketbola pārzinātājs. Īpašs paldies drona pilotam – Jurģim Rudmiezim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: kartinga fani un Haralds Šlēgelmilhs stāsta par aizraujošām sacensībām

Astoņas stundas trasē ir izaicinājums, ko gatavi pieņemt tikai drosmīgākie – pat profesionāliem sacīkšu braucējiem Playground Festival kartinga sacensībās iet grūti. Bet rezultāts ir nenovērtējams! Sakām paldies drone pilotam Jurģim Rudmiezim! #viasatvasara #playground333

Posted by Viasat Sport Baltic LV on sestdiena, 2015. gada 11. jūlijs

FOTO: Playground festivāla interesantās nodarbes

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl