Hamiltons velta skarbus pārmetumus Mercedes komandai

Komentāri

Pirmās formulas pasaules čempionāta iepriekšējo divu sezonu uzvarētājs Luiss Hamiltons pēc izstāšanās sezonas 16.posmā – Malaizijas Grand Prix – veltīja pārmetumus savas komandas Mercedes virzienā.

Brits Hamiltons negaidīti no sacensībām izstājās 15 apļus pirms finiša, bet pie pārsteidzošas dubultuzvaras tika Red Bull komandas piloti austrālietis Daniels Rikjardo un nīderlandietis Makss Verstapens. “Man ir jautājumi Mercedes komandai. Braucējiem tiek sagatavoti daudz dzinēju, bet šogad tikai manējie salūst. Kādam ir jāsniedz man atbildes, jo tas nav pieņemami. Mēs cīnāmies par čempiona titulu, bet tikai manam auto saplīst dzinējs,” sarūgtinājumu neslēpj Hamiltons.

Brits no sacensībām izstājās 15 apļus pirms finiša, kad viņa Mercedes spēkrata dzinējs sāka liesmot. “Ir daudz izšķirošas sacensības, turklāt šī bija viena no tām. Kāds negrib, lai šogad uzvaru, bet es nepadošos. Turpināšu dzīties uz priekšu,” uzsvēra Hamiltons. Tikmēr Mercedes izpilddirektors Pedijs Lovs aizstāvēja komandu. “Tas ir sarežģīti. Neviens neieplāno izstāšanos. Strādājam, cik smagi vien varam, lai palielinātu dzinēju izturību. Mums ir astoņi motori, bet nav iemesla, kāpēc jālūst tieši Luisa automašīnas dzinējam,” teica Lovs.

VIDEO: Rosbergam sadursme, Hamiltonam sadedzis motors, Malaizijā uzvaru izcīna Rikjardo

Tikmēr Mercedes valdes loceklis, leģendārais autobraucējs Nikijs Lauda pauda, ka Hamiltonam jācieš komandas dēļ. “Esmu sašutis. Mēs nedrīkstējām likt viņam ciest. Tas bija pilnīgi jauns dzinējs. Nezinu, kas notika, bet mēs centīsimies to labot. Čempionāts ir beidzies tad, kad noslēgušās pēdējās sacīkstēs. 23 punktu deficīts kopvērtējumā ir daudz, bet nekad neko nevar zināt,” stāstīja Lauda.

Pasaules čempionāta kopvērtējuma līderim Niko Rosbergam no Mercedes ir 288 punkti, bet viņam ar 265 punktiem seko komandas biedrs Hamiltons. Savukārt 204 punktus iekrājis trešajā vietā esošais Rikjardo, kuram ar 160 punktiem seko Kimi Reikenens.

Lasi vēl