Komentāri
Hamiltons tuvojas sava ceturtā čempiona titula izcīnīšanai Meksikas ”Grand Prix”
Foto: Maggie Boyd/Sipa USA/ SCANPIX

Šonedēļ, piektdien, sestdien un svētdien ”Viasat Sport Baltic” un video satura platforma ”Viaplay” piedāvā Pirmās Formulas 2017.gada sezonas astoņpadsmito posmu – Meksikas ”Grand Prix” treniņbraucienu, kvalifikācijas un ”Grand Prix” izcīņas tiešraides. 

Pēc vairāk kā 20 gadus lielā pārtraukuma, Meksikas Grand Prix notiks jau trešo gadu pēc kārtas. Abas iepriekšējās reizes ātrākie bija Mercedes piloti Niko Rosbergs un Luiss Hamiltons. Hamiltons arī šoreiz ir galvenais favorīts – kopš vasaras brīvlaika bez piecām minūtēm četrkārtējais pasaules čempions ir uzvarējis piecās no sešām sacīkstēm, reizi finišējot otrajā vietā. Sebastianam Fetelam atliek cerēt, ka viņam Mehiko ielu trasē Hamiltona uzvaru sēriju izdosies apturēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Janševics, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Meksikā mums ir visas iespējas redzēt jaunā pasaules čempiona kronēšanu – sava ceturtā čempiona titula izcīnīšanai Hamiltonam pietiek ar finišu piektajā vietā. Ja ņem vērā, ka zemāk par piekto vietu Luisam šajā sezonā “izdevies” finišēt tikai reizi, lielu naudu uz to nevajadzētu likt. Diez vai arī Sebastians Fetels uz to paļaujas. Taču, iespējams, tāpēc vēl jo vairāk Ferrari līderis Mehiko trasē ar uzvaru centīsies mīkstināt skumjas par zaudēto titulu!”

Meksikas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 27.oktobrī, 17:55 F1 Meksikas GP 1.treniņbraucieni
Sestdien, 28.oktobrī, 05:10 F1 Meksikas GP 2.treniņbraucieni
Sestdien, 28.oktobrī, 21:25 F1 Meksikas GP kvalifikācija
Svētdien, 29.oktobrī, 02:00 F1 Meksikas GP 3.treniņbraucieni
Svētdien, 29.oktobrī, 20:50 F1 Meksikas GP

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl