Hamiltons noraida baumas par pārcelšanos uz “Ferrari” tuvākajā laikā

Pievienot komentāru
Hamiltons noraida baumas par pārcelšanos uz “Ferrari” tuvākajā laikā
AFP/SCANPIX

Pirmās formulas britu pilots Lūiss Hamiltons kategoriski noliedz runas par pāreju tuvākajā nākotnē uz Itālijas vienību “Ferrari”, sportists raksta savā “Instagram” kontā.

Pašreizējais pasaules čempions Hamiltons F1 čempionātā ir uzvarējis sešas reizes, no kurām piecas bijušas pašreizējā “Mercedes” komandā.

Britu laikraksts “The Sun” piektdien publicēja rakstu, kurā tika izteikts viedoklis, ka Hamiltona cerības pārcelties uz “Ferrari” ir kavējušas ziņas par vācieša Sebastiana Fetela paturēšanu vienībā.

Atbildot uz rakstu, kurā uzsvērts, ka brits zaudējis cerības tikt pie “Ferrari” milzu naudas, Fetelam paliekot komandā, Hamiltons savā “Instagram” kontā uzrakstīja: “Pirmkārt, man nav sapņa par pārcelšanos citur. Esmu savā sapņu komandā.”

Spekulācijas par Hamiltona iespējamo pārcelšanos uz “Ferrari” pastiprinājās 2019.gada Abū Dabī “Grand Prix” laikā, kad sāka izplatīties ziņas par Hamiltona un “Ferrari” priekšsēdētāja Džona Elkana tikšanos.

Lai gan “Ferrari” atzina, ka abi ir tikušies, uzņēmuma izpilddirektors Luī Kamileri sacīja, ka plašsaziņas līdzekļi ir pārāk daudz lasījuši par tikšanos. “Tas bija saviesīgs pasākums, kas atšķiras no biznesa sarunām,” Kamileri žurnālistiem paziņoja 2019.gada Ziemassvētku mediju pusdienās “Ferrari”. “Viņiem ir daži kopīgi draugi.”

Tikmēr “The Sun” izdarīja mājienus uz Fetela citātiem, kuros četrkārtējais pasaules čempions lika domāt, ka tiek noslēgts jauns līgums ar “Ferrari”, kaut arī ar jautājuma zīmēm par šī līguma ilgumu.

“Lai kāds būtu darījums, tas liks justies labi man un komandai,” pagājušajā nedēļā konferences zvana sarunā medijiem sacīja Fetels. “Par līguma termiņiem es nezinu. Parasti līgumi, kas man ir bijuši iepriekš, visi bija trīs gadu darījumi. Es zinu, ka esmu viens no pieredzējušākajiem F1 braucējiem, bet es neesmu vecākais, un nedomāju, ka šajā ziņā ir vecuma ierobežojums.”

Hamiltons septiņu gadu laikā “Mercedes” vienībā piecreiz ir uzvarējis F1 čempionātā, 2016.gadā finišējis otrais un 2013.gadā vienībā debitējis ar ceturto vietu čempionāta kopvērtējumā.