Hamiltonam piecu starta vietu sods Ķīnas Grand Prix izcīņai

Komentāri
Hamiltonam piecu starta vietu sods Ķīnas Grand Prix izcīņai
Foto: AFP/SCANPIX

F1 pasaules čempions brits Luiss Hamiltons no Mercedes komandas saņēmis piecu starta vietu sodu Ķīnas Grand Prix izcīņas sacensībām par ātrumkārbas nomainīšanu. Tikmēr divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso saņēmis provizorisku atļauju piedalīties Ķīnas sacensībās.

Sezonas pirmajos divos posmos Austrālijā un Bahreinā uzvarēja Mercedes braucējs vācietis Niko Rosbergs, kurš kopvērtējuma otrajā vietā esošo komandas biedru Hamiltonu apsteidz par 17 punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mercedes komanda pirms sezonas trešā posma veikusi ātrumkārbas maiņu Hamiltona formulai. F1 reglaments paredz, ka braucējam ar vienu ātrumkārbu jāaizvada vismaz sešas sacīkstes pēc kārtas, līdz ar to Hamiltonam piespriests piecu starta pozīciju sods. Proti, ja arī Hamiltonam sestdien izdosies uzvarēt kvalifikācijas sacensībās, svētdien sacīkstēs viņš varēs startēt tikai no sestās pozīcijas.

“Šī nedēļas nogale būs grūta. Man piespriests piecu starta vietu sods par ātrumkārbas nomaiņu. Tomēr, pateicoties jums, es jūtu enerģiju un motivāciju. Esmu pārliecināts, ka zaudēto ir piespējam atgūt,” savā Instagram profilā līdzjutējiem pavēstījis Hamiltons.

Lasi vēl