Hamiltona un Rosberga duelis turpinās Austrijā Red Bull trasē

Komentāri
Hamiltona un Rosberga duelis turpinās Austrijā Red Bull trasē
Foto: EPA/LETA

Pagājušajā sezonā pēc desmit gadu pārtraukuma pirmo reizi sacenšoties par Austrijas Grand Prix, uzvaru izcīnīja Niko Rosbergs. Šobrīd Mercedes pilots no sava komandas biedra un čempionāta līdera Luisa Hamiltona atpaliek 17 punktus un Red Bull Ring trasē mēģinās konkurenta pārsvaru samazināt.

Un, protams, pats Hamiltons centīsies izcīnīt piekto uzvaru sezonā un vēl vairāk atrauties no Rosberga. Galvenie konkurenti Mercedes pilotiem arī Austrijā, visticamāk, būs Ferrari un Williams braucēji, bet savu labāko Grand Prix šosezon gatavojas aizvadīt McLaren – Rona Denisa komanda uz Austrijas posmu ieradusies ar krietni uzlabotu formulu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ģirts Timrots, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Sezona pamazām tuvojas pusei un Mercedes pārsvars kļūst arvien pārliecinošāks. Intriga kopvērtējumā atkal paliek tikai starp abiem komandas pilotiem – par spīti Hamiltona daudzajām uzvarām, Rosbergs joprojām ir tikai 17 punktu attālumā. Austrijā cerības paliek uz Ferrari, kuri Kanādā vēl nespēja uzlabojumus pārvērst rezultātos, un Williams – pērn Felipem Masam Red Bull Ring izdevās izcīnīt uzvaru kvalifikācijā.”

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēc pagājušā gada lieliskās atgriešanās, šogad Austrijas GP ir viena gaidītākajiem posmiem F1 kalendārā. Pērn man bija iespēja klātienē izbaudīt Austrijas GP posmu no jaunā un modernā preses centra, no kura var redzēt gandrīz visu trasi, kura ir pati īsākā visā kalendārā – apļa veikšanai nepieciešamas vien 68 sekundes. Šogad biļešu tirdzniecība nerit tik raiti, tomēr esmu pārliecināts, ka pati sacīkste mūs nepievils. Trase ir salīdzinoši vienkārša (tikai deviņi līkumi), tomēr parasti šacīkstes šeit nodrošina aizraujošu šovu un lielisku atmosfēru. Turklāt varam cerēt arī uz nopietnāku konkurenci no Mercedes sāncenšiem: Williams nāks klajā ar pamatīgiem uzlabojumiem, bet Ferrari tradicionāli ir ļoti spēcīgi ar mīkstā sastāva riepām, kuras tiks izmantotas arī Red Bull Ring trasē.”

Austrijas Grand Prix kanālā VSB:

Piektdien, 19.jūnijā

10:55 F1 Austrijas GP 1.treniņbraucieni

14:55 F1 Austrijas GP 2.treniņbraucieni

Sestdien, 20.jūnijā

11:55 F1 Austrijas GP 3.treniņbraucieni

14:55 F1 Austrijas GP kvalifikācija

Svētdien, 21.jūnijā

14:50 F1 Austrijas GP

Lasi vēl