Hamiltona un Fetela duelis Nr.3! Kurš būs pārāks karstajā Bahreinā?

Komentāri
Hamiltona un Fetela duelis Nr.3! Kurš būs pārāks karstajā Bahreinā?
Foto: EPA/LETA

  Piektdien, sestdien un svētdien Sahiras trasē notiks Pirmās Formulas 2017.gada sezonas trešais posms – Bahreinas Grand Prix!

Neskatoties uz Luisa Hamiltona uzvaru Ķīnā, ne Sebastians Fetels, ne Ferrari apbēdināti Šanhajā nepalika. Fetels nebija lēnāks par Hamiltonu, un lielā mērā cīņu par uzvaru izšķīra Sebastiana došanās boksos virtuālās drošības mašīnas laikā. Pēc Austrālijas un Ķīnas, Bahreinā laika apstākļi būs krietni atšķirīgi – gaisa temperatūra pārsniegs 30 grādus pēc celsija. Kurai komandai sausais un karstais laiks izrādīsies atbilstošāks, uzzināsim jau svētdien!

Aldis Putniņš, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Abi F1 čempionāta līderi Luiss Hamiltons un Sebastians Fetels gatavojas kārtējam duelim šajā nedēļas nogalē Bahreinā, un mums visiem atliek cerēt, ka beidzot abi satiksies trasē un cīņā viens pret otru nokārtos attiecības, nevis paļausies uz komandas stratēģiju vai pretinieku kļūdu. Sahiras trases konfigurācija būtu ideāla skatuve abu bezkompromisu cīņai un līdz ar to arī spējai turpināt augstu vērtēt, cienīt, slavēt un apsveikt pretinieku pēc finiša, kā tas bija Ķīnā. Tomēr grūti pilnībā pievērsties F1 čempionāta intrigai, ja Fernando Alonso ir nometis atombumbu autosporta pasaulē, paziņojot, ka izlaidīs Monako GP, lai piedalītos Indianapoilisas 500 jūdžu braucienā. Satriecoši jaunumi visiem, izņemot Alonso fanus, kas jau nopirkuši biļetes uz Monako GP.”

Bahreinas Grand Prix kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Piektdien, 14.aprīlī, 13:55 F1 Bahreinas GP 1.treniņbraucieni.

·     Piektdien, 14.aprīlī, 17:55 F1 Bahreinas GP 2.treniņbraucieni.

·     Sestdien, 15.aprīlī, 17:55 F1 Bahreinas GP kvalifikācija.

·     Svētdien, 16.aprīlī, 17:50 F1 Bahreinas GP.

Lasi vēl