Grandiozs šovs! Rīgā nebijušās sacensībās pulcēsies motokrosa čempioni

Komentāri

21. oktobrī ”Arēnā Rīga” norisināsies vēl nebijis notikums – arēnas krosa sacensības “Optibet Champions Race”, kurās piedalīsies motokrosa čempioni.

Paredzams, ka “Optibet Champions Race” sacensībās tiks noskaidroti uzvarētāji trīs solo motociklu klasēs, un uz starta stāsies sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un citām Eiropas valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prestižākajā jeb “Čempionu” klasē gaidāma vislielākā intriga. Uz starta šajā klasē izies 20 uzaicināti sportisti no Latvijas, kaimiņvalstīm un viessportisti no Eiropas. “Čempionu” klases nosaukums jau pats par sevi liecina, ka teju katrs no uzaicinātajiem sportistiem var lepoties ar kādas valsts savulaik izcīnītu čempiontitulu.

Video: grandiozs šovs! Rīgā nebijušās sacensībās pulcēsies motokrosa čempioni

Būs gaidāmi arī vairāki pārsteigumi un, iespējams, dalībnieku vidū redzēsim sportistus, kuri kādu brīdi klasiskā motokrosa sacensībās nav redzēti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl