Grandiozs šovs! Rīgā nebijušās sacensībās pulcēsies motokrosa čempioni

Komentāri

21. oktobrī ”Arēnā Rīga” norisināsies vēl nebijis notikums – arēnas krosa sacensības “Optibet Champions Race”, kurās piedalīsies motokrosa čempioni.

Paredzams, ka “Optibet Champions Race” sacensībās tiks noskaidroti uzvarētāji trīs solo motociklu klasēs, un uz starta stāsies sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un citām Eiropas valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prestižākajā jeb “Čempionu” klasē gaidāma vislielākā intriga. Uz starta šajā klasē izies 20 uzaicināti sportisti no Latvijas, kaimiņvalstīm un viessportisti no Eiropas. “Čempionu” klases nosaukums jau pats par sevi liecina, ka teju katrs no uzaicinātajiem sportistiem var lepoties ar kādas valsts savulaik izcīnītu čempiontitulu.

Video: grandiozs šovs! Rīgā nebijušās sacensībās pulcēsies motokrosa čempioni

Būs gaidāmi arī vairāki pārsteigumi un, iespējams, dalībnieku vidū redzēsim sportistus, kuri kādu brīdi klasiskā motokrosa sacensībās nav redzēti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl