Fotoreportāža: Ventspils Supermotokrosa sacensībās dulli triki un aizraujošas emocijas

Pievienot komentāru
Fotoreportāža: Ventspils Supermotokrosa sacensībās dulli triki un aizraujošas emocijas
Foto: J. Presņikovs ()

Svētdien, 17.jūlijā Ventspils Piedzīvojumu parkā norisinājās ikgadējās supermotokrosa sacensības Ventbunkers lielā balva 2016. Šoreiz skatītājus iepriecināja ne tikai spraigas cīņas trasē, bet arī aizraujošs moto frīstaila šovs zviedru kaskadieru izpildījumā.

Sarežģītajā kalna nogāzē izveidotajā Supermotokrosa trasē devās, pavisam 24 uz šīm sacensībām speciāli uzaicināti sportisti ne tikai no Latvijas, bet arī Beļģijas, Dānijas, Igaunijas ,Lietuvas un Zviedrijas. Katrā no klasēm, MX1 un MX2, uz starta stājās 12 spēcīgāko sportistu! Lielāko pārsteigumu sagādāja igauņu sportists Karel Kutsar, kurš startēja abu klašu finālbraucienos braucienos, tikai nomainot motociklu uz jaudīgāku braucamo!

Foto


MX2 klasē, divu braucienu summā uzvaru izcīnīja Karel Kutsar, aiz sevis atstājot Tomasu Šileiku un Danne Karlsson no Zviedrijas. Spraigas cīņas līdz pat finiša karogam norisinājās MX1 klasē. 1. braucienu uzsākot no beigām, dienas beigās uz pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Dāvis Ivanovs. Otrajā vietā ierindojās igauņi Aigar Leok un trešajā – Karel Kutsar, ceturtajā vietā Ventspils motokluba Rodeo sportists Dāvis Līvs. Nepaveicās beļģu sportistiem, kuri jau pirmajos apļos piedzīvoja kritienus un nespēja cīnīties par labāko piecinieku. Pavisam sacensības apmeklēja 3200 skatītāju un Ventspils viesu.