Komentāri

Testa braucienu Sporta kompleksā 333 aizvadījis iespaidīgais elektriskais dragreisa automobilis Eletric Fox, kura autors ir Andra Dambja vadītais uzņēmums Drive eO.

Electric Fox mērķis ir uzstādīt pasaules rekordu elektriskās piedziņas dragsteriem klasiskajās dragreisa distancēs – 1/8 jūdze (201 metrs) un 1/4 jūdze (402 metri).  Kā arī papildus – būt pirmajam elektriskajam auto pasaulē, kas 1/4 jūdzes distancē pārsniegs simbolisko ātrumu 200 jūdzes/stundā (321 kilometrs stundā). Spēkratam ir iespaidīga 1500 zirgspēku jauda un tā aptuvenais svars ir 750 kilogrami. Šajās brīvdienās Malmē (Zviedrijā) auto dosies 201 metra trasē, bet nākamajā nedēļā piedzīvos testus 402 metru distancē.

FOTO: testa braucienus piedzīvo latviešu radītais elektriskais dragreisa auto

Dragsteris projektēts Andra Dambja vadītajā Drive eO uzņemumā, kas specializējas uz elektrisko sporta auto būvēšanu.  Atsevišķas  komponentes ir izgatavotas dažādās pasaules valstīs – Anglijā, Zviedrijā, Ķīnā, Vācijā, Latvijā.  Dragstera uzbūvē tiek izmantotas vairākas unikālas tehnoloģijas un zināšanas, kādas šobīd ir tikai Drive eO.  Līdz ar to latviešiem ir lielas iespējas sasniegt iecerēto mērķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: Electric Fox darbībā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl