FOTO: Šlēgelmilhs sēdīsies pie skaistā Formula 3 modeļa stūres Nurburgringas posmā

0 Komentāru
FOTO: Šlēgelmilhs sēdīsies pie skaistā Formula 3 modeļa stūres Nurburgringas posmā
Foto: harald-schlegelmilch.com

Pēc veiksmīgiem testa braucieniem ar komandas Artline Engineering jauno Formula 3 modeli ArtTech P315, ir apstiprināta Latvijas ātrākā autošosejas braucēja Haralda Šlēgelmilha dalība FIA F3 Eiropas čempionāta priekšpēdējā posmā Nurburgringas trasē. Sacensības Vācijā norisināsies no 26. – 27.septembrim.

“Tā ir liela atbildība un izaicinājums atgriezties pie formulas stūres ar pilnīgi jaunu F3 modeli FIA čempionātā, kurā pulcējas labākie F3 piloti. Nurburgringas trasē ar formulu pēdējo reizi braucu 2007.gadā, kad izcīnīju pirmo vietu, tāpēc atgriešanās un starts šajā trasē būs īpašs. Trase nav viegla, taču tajā ir gūta pozitīva braukšanas pieredze gan formulas, gan Porsche sacensību laikos,” atzīst Šlēgelmilhs.  Sacensībās Nurburgringā Artline komanda pirmo reizi startēs ar jauno ArtTech P315 formulu. Haralds Šlēgelmilhs būs komandas vienīgais pilots.

FOTO: Latviešu sportists brauks ar Formula 3 modeli ArtTech P315

Par gatavošanos sacensībām Haralds Šlēgelmilhs stāsta:

“Pēdējo mēnešu laikā Gruzijā ar komandu esam rūpīgi strādājuši pie formulas tehniskās sagatavošanas, un testu braucienu rezultāti ir iepriecinoši. Esam izmēģinājuši dažādus tehniskos regulējumus, lai atrastu man piemērotākos. Taču, tā kā šai formulai Nurburgringa būs debijas sacensības, esam piesardzīgi prognozēt precīzus rezultātus.”

Jau iepriekš ziņots, ka Haralds Šlēgelmilhs kļuvis par komandas Artline Engineering jaunā F3 modeļa ArtTechP315 testa pilotu. Artline Engineering ir īstenojusi komandas ilggadējo ambīciju – uzbūvējusi jaunu F3 modeli, radot alternatīvu ierastajam tirgus līderim Dallara, F3 formulas ražotājam.

0 Komentāru