1 komentārs

Svētdien, 1. maijā Ķeguma mototrasē Zelta Zirgs noslēdzās pasaules čempionāta motokrosā sestais posms. Sacensību dienā skatītājus priecēja gan saulains laiks, gan dalībnieku cīņas spars uz trases. Čempionātu bija ieradušies vērot līdzjutēji, kuri atbalstīja sportistus ar skaļajiem saukļiem, valsts karogiem un aplausiem!

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien ar neveiksmīgu otro braucienu izcīnīja septīto vietu, bet par sacensību uzvarētāju kļuva Jonasa komandas Red Bull KTM Factory Racing biedrs Džefrijs Herlingss no Nīderlandes, kurš šosezon uzvarējis visos braucienos un ir pārliecinošs kopvērtējuma līderis. Otro vietu sacensībās izcīnīja Lielbritānijas sportists Makss Enstijs, savukārt trešajā ierindojās šveicietis Džeremijs Sīvers, kurš saglabājis otro vietu sezonas kopvērtējumā.