FOTO: skaistas meitenes un izcilas sacīkstes motokrosā Viļakā

Komentāri
FOTO: skaistas meitenes un izcilas sacīkstes motokrosā Viļakā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Viļākā norisinājās kārtējais Latvijas čempionāta posms motokrosā, kurā pēc 3 gadu pauzes startēja arī pašreizējais Pasaules čempionāta līderis Kaspars Stupelis, atrādot savu čempiona cienīgo sniegumu Latvijas līdzjutējiem. MX1 klasē uzvaras laurus plūca Prīts Ratseps, savukārt MX2 klasē pirmais Indreks Magi.

Sestdien trasē devās bērnu, jauniešu un kvadru klases, lielāko sajūsmu izsaucot tieši mājinieka Laura Eizāna uzvarai Q200 klasē.  Diemžēl Q Pro klases sportistam Edgaram Meņģelim neveiksme ar ķēdi un līdz ar to vien 9. vieta posmā. Svētdien pie starta barjeras beidzot stājās arī pats Kaspars Stupelis un komandas biedrs Etjēns Bakss. Sportista sniegums, kā ierasts, bija izcils – ne velti šobrīd ekipāžai pirmā vieta Pasaule čempionāta kopvērtējumā. Kā jau tika gaidīts, sportistiem uzvara gan kvalifikācijā, gan abos braucienos un goda pjedestāls dienas beigās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

MX1 klasē uzvaras laurus plūca Prīts Ratseps, otrais Dāvis Ivanovs, trešais Matīss Karro, savukārt MX2 klasē pirmais Indreks Magi, otrais Kārlis Sabulis, trešais Tomass Šileika.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl