FOTO: silti un sirsnīgi sveic Latvijas vadošos motosportistus

1 komentārs
FOTO: silti un sirsnīgi sveic Latvijas vadošos motosportistus
Foto: LaMSF

Piektdien Ogres Kultūras centrā pulcējās sezonas prasmīgākie motokrosa meistari, lai kopā svinētu sezonas laikā izcīnītās uzvaras un sezonas noslēgumu. Interesanti, ka klātienē pasākumā bija iespējama satikt vadošos Latvijas un Baltijas motokrosa pārstāvjus.

Šosezon motokrosa laureātu saraksts ir vareni garš – sveica gan Latvijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta, Baltijas čempionāta un Supermoto līderus, gan sezonas vadošās komandas, kā arī apbalvoja starptautisko sacensību pārstāvjus. Atgādinām, ka Eiropas un pasaules sacensībās Latvijas sportisti šogad uzrādījuši ļoti labu rezultātu, atvedot mājās vairākas medaļas, tostarp divas zelta godalgas.

Laureātu apbalvošanā piedalījās teju visi vadošie motokrosa līderi, tostarp 2015.gada pasaules čempions blakusvāģu motokrosā – Kaspars Stupelis, Latvijas čempioni Indrek Magi, Arnolds Sniķers, iespējams, Priit Ratsep, kā arī Eiropas Nāciju kausa kvadricikliem izlases pārstāvis un sudraba ieguvējs Raivis Sootee. Apbalvošanā godināja arī 2015. gada Cupe de l’Avenir 3.vietas ieguvējus Tomasu Šileiku, Kārli Sabuli, Kārli Kalēju, kā arī Matīsu Karro, Dāvi Ivanovu, Dāvi Līvu, Tomu Macuku u.c.

1 komentārs