Komentāri
FOTO: saules svelmes sakarsētais Ķegums pasaules čempionātā motokrosā
Foto: ARTIS PUPIŅŠ

Viena no karstākajām šīs vasaras dienām neatbaidīja motokrosa fanus sestdien doties uz Ķegumu, kur pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģu ekipāžām risinājās kvalifikācijas braucieni.

Holandietis Etjēns Bakss un latviešu kantētājs Kaspars Stupelis sestdien kvalifikācijā bija ātrākā ekipāža. Bakss un Stupelis uzvarēja kvalifikācijas A grupā, otrajā vietā atstājot beļģa Jana Hendriksa ekipāžu. Savukārt igaunis Kerts Variks, kurš brauc kopā ar latviešu kantētāju Haraldu Kurpnieku, palika 16. vietā, un viņiem vēlāk nācās piedalīties pēdējās cerības braucienā, kurā tika gūta uzvara, kvalificējoties sacensībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

B grupā uzvaru guva desmitkārtējais pasaules čempions Daniels Vilemsens no Nīderlandes, bet septīto vietu guva latviešu kantētājs Elvijs Mucenieks ar beļģu pilotu Kristofu Santermansu, tādējādi arī sasniedzot pamatsacensības.

Tikmēr Latvijas ekipāža Jānis Jegorovs un Pēteris Jegorovs kvalifikācijā nobrauca vien divus apļus, tāpēc arī piedalījās pēdējās cerības braucienā, tajā izcīnot piekto vietu un arī kvalificējoties svētdienas sacensībām.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl