Komentāri
FOTO: Renault atgriežas F1 ar Magnusenu un Palmeru un cerībām uz panākumiem trīs gadu laikā
Foto: ALDIS PUTNIŅŠ

Trešdien Parīzes pievārtē Renault F1 komanda parādīja publikai savas jaunās formulas un iepazīstināja ar abiem 2016.gada pilotiem – Kevinu Magnusenu un Džolianu Palmeru. Komandas prezentācijā klāt bija arī Viasat Sport Baltic komentētājs Aldis Putniņš, kurš dalījās savos iespaidos par Francijā redzēto.

”Negaidiet no mums brīnumus pirmajā gadā! Mūsu plāns ir pēc trim gadiem būt līmenī, lai regulāri cīnītos par goda pjedestālu!” Tas bija spilgtākais citāts no Renault grupas izpilddirektora Karlosa Gosna runas par godu franču kompānijas pilnvērtīgai ienākšanai Formulā 1 ar savu komandu. Precīzāk būtu teik, par godu kompānijas atgriešanās faktam – pēdējo reizi Renault ar pilnvērtīgu fabrikas komandu redzējām vēl laikā, kad Roberts Kubica bija joprojām pietiekami jauns un nenoliedzami talantīgs Formula 1 pilots.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Kamēr komānijas vadība prezentācijas laikā Renault tehnoloģiskajā centrā Gijankūrā Parīzes pievārtē centās nodemonstrēt Renault jaunos mērķus autosportā, atgādināt par vēsturiskiem panākumiem un izskaidrot motoru sporta programmas un ielas auto ciešo sinerģiju, žurnālisti krietni varāk gaidīja jaunā modeļa R.S.16 prezentāciju un jaunā pilota Kevina Magnusena stādīšanu priekšā.

Runājot par R.S.16, tas ir eleganti tumšs ar nelieliem tradicionālā Renault dzeltenā elementiem. Tomēr mesjē Gosns nepalaida garām iespēju pakaitināt žurnālistus: ”Barselonā mūsu krāsojums nemainīsies, tomēr nevaram apsolīt, ka tas nenotiks uz pirmo sacīksti Melburnā.”

Savukārt attiecībā par Kevinu Magusenu viss bija 100% skaidrs vēl dienu iepriekš, kad Pastors Maldonādo apstiprināja savu demisiju no Renault F1 komandas. Kevinam Magnusenam tā bija pirmā parādīšanā publikā atkal F1 pilota statusā un interese par dāni bija milzīga – nācās izstāvēt garu rindu, lai uzdotu kaut pāris jautājumus. Kevins Magnusens nepaguris atbildēja un smaidīja līdz ausīm – gads bez sacīkstēm augstākajā līmenī nenoliedzami ir vaorjis viņa motivāciju un izsalkumu.

Tostarp garāka saruna sanāca ar jauno komandas sportisko direktoru Frederiku Vasoru, kurš līdz šim strādājis GP2 līmenī. Kad nonācu līdz viņa intervēšanai, francūzis jau bija pamatīgi ‘izpumpējies‘ no uzmanības, lai arī godam atbildēja uz visiem jautājumiem. Šī intensīvā prezentācija viņam bija labs treniņš un iespēja vēl pirms sezonas sākuma izjust nepārtraukto spriedzi, kas valda F1 aprindās. Vai izturēs atmosfēru piranju klubā, kā dēvē F1 bosu kopienu, rādīs laiks, bet britu kolēģiem šādam gadījumam ir labs teiciens: ”Ja nespēj paciest karstumu, nestāvi virtuvē!”

Tātad no Renault pirmajā atgriešanās sezonā brīnumus negaidīsim, bet pa kādam patīkamam pārsteigumam sezonas gaitā gan derētu. Cik pamatotas ir cerības ko tādu sagaidīt, vērtēsim ugunskristībā (testos) Barselonā jau februāra beigās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl