Komentāri
FOTO: Rally Talsi mirkļi cauri saules stariem un putekļu mākoņiem
Foto: ARTIS PUPIŅŠ

Sestdien Rally Talsi skatītājus Māte Daba lutināja – saulīte spīdēja tik cik vajag, ne par daudz un arī ne par maz. Varbūt par nieka tiesu kāds puteklītis varēja būt mazāk. Tomēr tas nekādi netraucēja baudīt ralliju un piecpadsmitgadīgā Kalles Rovanperas filigrāno braukšanu.

Sacensību diena noslēdzās ar plaši apmeklēto pilsētas ātrumposmu Talsi City Special, pēc kura līderpozīcijā izvirzījās piecpadsmit gadus jaunais somu talants Kalle Rovanpera. Otrajā vietā, tikai 1,06 sekundes aiz līdera, lietuvietis Vitauts Šveds. Trešajā pozīcijā vēl viens Lietuvas pārstāvis Giedrs Notks. Tev ir iespēja ielūkoties rallijā Arta Pupiņa acīm un ieraudzīt auto, helikopterus, Talsu apkārtnes vagas, pļavas un uzticīgos rallija fanus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl