Komentāri
FOTO: pasaules klases meistari Drift Allstars posmā Biķerniekos
Foto: ARTIS PUPIŅŠ

Sestdien Biķernieku trasē Drift Allstars Rīgas posmā piedalījās 60 piloti no 16 valstīm, starp kuriem bija seriāla līderi īrs Džeimss Dīns (2011. un 2014. gada Drift Allstars čempions), austrālietis Lūks Finks (2010. gada Drift Allstars čempions).

Latvijas drifta fanus priecēja Jānis Eglīte (2013. gada Drift Allstars vicečempions), kā arī tādas spilgtas Eiropas drifta personības kā 2013. gada Drift Allstars čempions, soms Juha Rintanens, kurš pēdējos divus gadus startē ASV Formula Drift seriālā, un 2012. gada Austrumeiropas drifta (EEDC) čempions, ukrainis Dmitrijs Iļjuks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drift Allstars Rīgas posma mašīnu kopējā jauda sasniedza 40 000 zirgspēkus, padarot šīs par vienām no jaudīgākajām, ja ne pat pašām jaudīgākajām drifta sacensībām pasaulē. Viena no jaunākajām un interesantākajām automašīnām piederēja norvēģim Joahimam Vārgardam – viņš šosezon sacīkstēs startē ar 2015. gada BMW M4 spēkratu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl