FOTO: par spīti dubļiem un lietum Jonass triumfē Latvijas čempionāta posmā Aizputē

Komentāri
FOTO: par spīti dubļiem un lietum Jonass triumfē Latvijas čempionāta posmā Aizputē
Foto: Jānis Pastars

Par spīti nepatīkamajiem laika apstākļiem, 24. aprīlī Aizputes Misiņkalna mototrasē norisinājās ilgi gaidītais pirmais Latvijas čempionāta posms motokrosā solo klasēm. Sacensībās startēja arī 2015. gada pasaules vicečempions MX2 klasē – Pauls Jonass, izcīnot pārliecinošu uzvaru abos braucienos un posma kopvērtējumā. Par MX1 klases līderi kļuva Dāvis Ivanovs.

Prestižo MX1 un MX2 klašu brauciens Aizputē tika apvienots, abas klases kopskaitā pārstāvot vairāk nekā 30 sportistiem. Startus ”izcēla” MX Moduls sportists, MX1 klases pārstāvis – Dāvis Ivanovs, bet uzvaras laurus abos braucienos plūca K. Serģa motokluba sportists Pauls Jonass, pārstāvot MX2 klasi. Jonasa sniegums bija ļoti pārliecinošs un, lai gan sportists atklāja, ka braucis piesardzīgi, dienas izskaņā mājinieks kāpa uz pjedestāla augstākā pakāpiena. Jau nākamajā nedēļas nogalē Paulu Jonasu būs iespējams vērot Ķeguma Zelta Zirga trasē, turpinot cīņu par pasaules čempiona titulu. Otro vietu MX2 klases kopvērtējumā izcīnīja MX Moduls sportists Kārlis Sabulis, bet trešo igaunis Indrek Magi, pārstāvot Ghetto MX Team.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Latvijas motokrosa čempionāts Aizputē

 

MX1 klasē uzvaras laurus abu braucienu summā plūca Dāvis Ivanovs. Arī Dāvis Ivanovs nākamajā nedēļas nogalē startēs pasaules čempionātā, pārstāvot MXGP klasi. Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma Igaunijas braucēji, Rodeo MX sportists Prīts Ratseps un MX Ādaži pārstāvis Andero Lusbo. Nākamās sacensības jau 8. maijā norisināsies Pilsblīdenē, aizvadot Latvijas kausa ieskaiti solo klasēm, bet Latvijas čempionāta 2. posms solo klasēm 22. maijā tiks aizvadīts Apē, paralēli norisinoties arī Vaidavas kausam.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl